Фахівці американської компанії iPass провели ряд соціологічних опитувань, які показали, що з кожним роком залежність від мобільних пристроїв у населення планети неухильно зростає. Крім повсякденних завдань, користуються смартфонами і під час похорону.

У соціологічному опитуванні, проведеному компанією iPass, взяли участь понад 1,7 тисячі представників Європи і США. Результати дослідження показали, що 7% населення не вважають зразком поганого тону гортати новинні стрічки соціальних мереж під час плотських утіх. Також 84% респондентів зауважили, що перебуваючи в ліжку, вони незмінно користуються своїми мобільними гаджетами, підключеними до інтернету. Зауважимо, що близько 70% опитаних громадян заявили, що відчувають серйозне занепокоєння, якщо їм не надається шансу підключитися до домашньої або робочої мережі Wi-FI.

Безліч респондентів зауважили, що користуються смартфонами під час траурних заходів, і не бачать в цьому нічого поганого.

Раніше повідомлялося, що Google презентувала нову програму Android Enterprise Recommended, яка пропонує корпоративним клієнтам пристрої на Android з надійним та регулярними оновленнями безпеки.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з головною зіркою "Кварталу" переграла Роксолану - Туреччино, зустрічай

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

Девайси, які входять в програму, обіцяють підтримку "Автоматичної настройки", коли кожен смартфон можна підготувати до корпоративного використання із заздалегідь підготовленими налаштуваннями, і отримання оновлень безпеки протягом трьох років з виходом протягом 90 днів після їх релізу від Google.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що творці смартфонів нахабно брехали всьому людству.