На науковій виставці у Великобританії була представлена лялька на ім'я Саманта, яка своїми функціями нагадує звичайну жінку.

Крім своїх основних функцій секс-лялька може проявляти характер, що робить її наближеною до реальної людини. Вона може відмовити, якщо вона не настрої або якщо чоловік її занадто грубо схопив, пише Мedialeaks.

Також Саманта ображається якщо проявити до неї грубість або неповагу.

Штучний інтелект Саманти також може повторювати патерни звичайного партнера: вона виявляє прихильність, але не завжди буває покірною.

Саманту можна перемкнути в "сімейний", "романтичний" або "сексуальний" режим. Також у неї є режими для людей зі специфічними уподобаннями. Якщо забути включити "секс-режим", то вона може і відмовити, наприклад, якщо не скажеш, що любиш її. У "сімейному" режимі з нею можна повторювати абсолютно звичайні життєві ситуації.

Саманта в якійсь мірі зобов'язана своєї незалежності активістам за права жінок. Секс-роботи, що передують їй, були абсолютно покірні і не суперечили волі свого господаря. Це, за словами правозахисників, могло спровокувати чоловіків на реальні зґвалтування.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", китайська компанія Xiaomi не перестає дивувати своїх користувачів. Компанія представила компактний робота під назвою NUWA XiaoDan, якого навчили доглядати за дітьми.

Так, XiaoDan вміє розпізнавати обличчя, об'єкти, жести, джерела звуку, а також аналізувати семантику і розуміти діалоги. Цей робот створює динамічну тривимірну модель емоцій, що змінює емоційну поведінку людей, спеціально для більш природної розмови з роботом.

Xiaomi NUWA XiaoDan може стати домашньою нянею або репетитором, навчаючи дітей англійської, математики і астрономії.

Що стосується характеристик, робот важить 4 кг і може рухатися завдяки колесам. XiaoDan оснащений 7-дюймовим екран, який виконує функцію особи, а також камеру, яка може записувати відео 720p і здійснювати відеодзвінки через WiFi. Ціна - близько 9400 гривень, що неймовірно дешево.