Колись аеробіка увірвалася в наше життя, щоб змінити його назавжди. Увірвалася, треба сказати, багато в чому завдяки актрисі Джейн Фонді. Саме вона випустила десятки касет, на яких модель в компанії інших красунь живописно потіла в гетрах у залі.

І якщо жінки вбачали в аеробіці можливість привести себе у форму до пляжного сезону, то чоловіки, будучи реалістами і розуміючи, що їх вже ніщо не приведе в форму, просто милувалися цими чудовими відео.

І таки було чим: дівчата в облягаючих трико виглядали дуже привабливо і досить еротично. От чоловіки і любувались аеробікою, доки дружини їхні стояли по чергах в магазинах.

Аеробіка з'явилася на радянському телебаченні аж в 1984 році. Називалася вона, правда, інакше - ритмічна гімнастика, але суть від назви не залежала. Красиві дівчата в гарній формі стрибають під динамічну музику. Тоді ж, в 1980-і, в СРСР з'явилася приказка: "Чоловік в житті повинен зробити три речі: посадити дерево, побудувати будинок і подивитися хоча б одне відео з аеробікою".

Пропонуємо вашій увазі цілих три відео з аеробыкою - 1985-го, 1986-го і звичайно ж 1989 року - золоті роки ритмічної гімнастики. Приємного перегляду!

Популярні новини зараз

Олегу Виннику стало зле під час зйомок шоу "Маска"

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще