Зовсім недавно в українських кінотеатрах вийшов фільм Едгара Райта "На драйві". І, як говорить більшість критиків, це останній фільм за пів року, на який не соромно піти. Ідея такого фільму з'явилася у режисера ще на початку 90-х, але він був занадто зайнятий іншими проектами. А коли він не зійшовся характерами зі студією Marvel з приводу зйомок Людини-мурахи, Райт вирішив зайнятися своєю старою ідеєю, і, як виявилося, не дарма.

На драйві: сюжет

Все починається, як несподівано, з погоні. Молодий хлопець сидить у машині, слухаючи музику, навпроти банку та чекає своїх подільників. Звичайно, коли вони вибігають з величезними сумками, малюк (так звуть хлопця) різко рушає з місця, і вони ховаються від переслідування.
Промишляє цим всім кримінальний авторитет на ім'я Док. Виявляється, що малюк не тільки його талісман і підлеглий, але і боржник.


А малюк повинен йому за те, що свого часу викрав машину кримінального авторитета з величезною кількістю героїну. Звичайно, його зловили, але вирішили не вбивати, а укласти угоду: малюк працює на банду, поки не поверне весь борг.
Паралельно з'являється офіціантка, в яку закохується головний герой. Ну і звичайно, як дивно, що на останню справу малюк йде, щоб врятувати свою нову кохану, інакше Док вб'є її.

На драйві: чому варто піти в кіно

Цей фільм чудово підійде тим, хто любить ходити в кіно не "на акторів", а на режисера. Райт дуже голосно заявив про себе на початку 21 століття. Багато хто вважає, що "На драйві" це один із найневдаліших його фільмів, незважаючи на це, він все одно залишається досить непоганим. Звичайно, величезна кількість банальних кліше, головний герой, який годиться для коміксів, і суцільні погоні. Незважаючи на все це, фільм все одно вийшов дуже непоганим, і критики, поки що, залишають тільки хороші відгуки.


Так що всім любителям гонок, і хорошої музики варто піти в кіно і подивитися "На драйві".

Популярні новини зараз

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще