З тих пір, як закінчилася Друга світова війна, суперечки про розробки німців не вщухають ні на місяць. Сотні конспірологів намагаються розгадати, що вигадували нацисти для того аби знищити ворога. Частина експертів упевнена, що в Німеччині розроблялися не тільки зброя і бойові апарати, а й найсправжнісінька машина часу.

Так, багато конспірологів вважають, що "Дзвін" дозволяв нацистам заглядати в майбутнє і вгадувати деякі кроки супротивника. Вони вважають, що за створенням цієї зброї стоїть група дослідників, якою керував Ганс Каммлер. Вчений також очолював програму "Фау-2". Чудово усвідомлюючи, що німцям вдасться виграти битву, але не війну, Адольф Гітлер цілком міг витрачати залишки грошей на розробку "Дзвонів". У всякому разі, саме в цьому конспірології впевнені."Дзвін" був такий собі космоліт, за формою нагадував (нізащо не вгадаєте) дзвін, а його діаметр становив 3 м. Бойовий апарат міг літати за допомогою інноваційного двигуна, заправленого так званою "червоною ртуттю". Пізніше цю розробку змогли роздобути Сполучені Штати, однак з якоїсь причини відтворити машину їм не вдалося.

Про те, що "Колокол" взагалі існує, розповів журналіст з Польщі Ігор Вітковський. Він, в свою чергу, посилається на секретні дані КДБ. Документального підтвердження про польоти в часі немає, зате є інформація про конструкцію "Хендж", де займалися збором цього пристрою. Дані свідчать про те, що німецькі фахівці неодноразово думали про подорожі в часі і навіть робили неодноразові спроби, тому цілком могли досягти певних успіхів в цій хитрій справі.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що недалеко від Данії виявили човен, на якому втік Адольф Гітлер після поразки.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще