Чуткам про те, що Гітлер втік до Південної Америки на підводному човні, прийшов кінець - німецький підводний човен знайшли на дні неподалік від узбережжя Данії.

Через майже 73 роки , виявили на морському дні німецький підводний човен U-3523, який нібито перевіз керівництво нацистської Німеччини до Південної Америки. Про це пише The Daily Star.За інформацією видання, субмарина була знайдена в десяти морських милях на північ від датського міста Скаген. Сканування морського дна показало, що підводний човен знаходиться на глибині 123 метрів, що ускладнює доступ до нього. Відзначається, що на борту в момент аварії човна знаходилися 58 членів екіпажу.Раніше дослідники припускали, що субмарина була затоплена в результаті атаки британського бомбардувальника B-24 Liberator 6 травня 1945 року по шляху до Норвегії, проте виявити її уламки досі не вдавалося.

В результаті виникли чутки про те, що насправді підводний човен, на борту якого нібито перебувало керівництво нацистів, в тому числі і сам Адольф Гітлер, вцілів і зміг переправити своїх пасажирів в Південну Америку. Поширенню такої інформації сприяли і отримані американською розвідкою свідчення деяких очевидців, які стверджували, що вони бачили Гітлера в Колумбії та Аргентині вже після закінчення Другої світової війни.

Як пояснили виданню в датському Музеї морської війни, насправді ніяких доказів того, що U-3523 дійсно перевозила нацистських лідерів або цінне майно, немає.

"Ходять чутки, що на борту підводного човна перебували великі цінності з Німеччини, тому що він йшов з Німеччини, хоча війна закінчилася. Я думаю, що чутка поширилася, тому що U-3523 був дуже сучасним і далекохідним підводним човном, а деякі нацисти дійсно намагалися втекти з цінностями в останні дні", - розповів директор музею Норманн Андерсен.

U-3523 належав до німецьких підводних човнів типу XXI. Всього в Німеччині були побудовані 118 таких субмарин, проте участь в бойових діях взяли тільки дві з них. До наших днів зберігся лише один оригінальний човен типу XXI, який в даний час є частиною експозиції Німецького музею судноплавства в Бремерхафені.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка готується стати мамою: "Лежу, заміряю перейми"

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Дивіться сюжет про Гітлера

Як повідомляв портал "Знай.ua", Гітлер намагався знайти надсилу в космосі. Третій рейх перебував у вічному пошуку надсил і надможливостей. Поширювалися ці пошуки і на наш світ, і за його межі. Одним із таких напрямів була Доктрина вічного льоду: пошук істини в космосі.