Жителі Петербурга в Російській Федерації стали свідками одного з найбільш рідкісних оптичних феноменів в небі - гало.

Як пишуть місцеві ЗМІ, сонце виявилося обрамленим світиться кільцем. На кордонах цього кільця світилися два відображення. Таким чином, здавалося, що на небі три сонця. Знімки незвичайного явища почали публікувати місцеві жителі зранку в середу, 21 лютого.

Як кажуть експерти, такий оптичний феномен міг утворитися внаслідок антициклону.

Гало - це оптичний феномен. Зазвичай він утворюється навколо Сонця і Місяця, не менше рідко вони з'являються навколо штучних джерел світла, таких як вуличні ліхтарі.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що сонячне затемнення 15 лютого актуалізувало питання про вплив астрономічних явищ на здоров'я людини. Астрологи впевнені, що затемнення діляться на позитивні і негативні, а останнє було сприятливих для всіх знаків, крім Водолія і Лева.