Роздумуєш про те, яким батьком буде твій чоловік? Чи буде він гарним батьком? У цій добірці ти дізнаєшся, який тип темпераменту найкращий для виховання дітей. Передає Clutch.

Тато-сангвінік

Тато-сангвінік — неймовірний оптиміст. Його не будуть лякати крики або вибрики дитини, він буде розважати його новими іграми та казками. З таким татом точно не страшно залишати навіть найнеслухнянішу дитину.

Він досить енергійний, тому встигне і погодувати і вкласти дитину, не встигнувши навіть втомитися. Тим більше, він завжди буде намагатися бути другом для малюка, спілкуючись з ним на рівних. Тато-сангвінік швидше постарається зрозуміти дитину, ніж почне його лаяти за провини.

Популярні новини зараз
Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити
Показати ще

Тато-холерик

Тато-холерик буде намагатися заробити якомога більше грошей і приділити якомога більше часу дитині. Адже саме у нього повинен бути найкращий малюк!

Але є проблема: у такого тата постійно змінюється настрій. Дитина може його дратувати, він може почати кричати на нього і вичитувати. Але поганий настрій у холерика триватиме недовго.

Тато-холерик буде намагатися диктувати авторитарний стиль виховання, але крихітний малюк може навчити його поступатися і бути м'якішим.

Тато-флегматик

Тато-флегматик намагається тримати все своє життя під контролем. Якщо залишити на нього дитину, він ідеально протримається заданому плану дій.

З таким татом дуже легко переживати стресові ситуації, адже він залишається спокійним навіть у найкритичніші моменти. Правда, дитина, як і ви, може страждати через відсутність емоційних проявів з його боку.

Тато-меланхолік

Діти тата-меланхоліка точно зростуть в любові і турботі. Ці тати дуже емоційні і чутливі, тому дитина завжди буде відчувати тепло.

Для такого тата родина стоїть на першому місці. Він завжди буде приділяти достатньо часу і тобі, і малюкові. Тато-меланхолік дуже турботливий, іноді навіть занадто — він буде прислухатися до кожного кашлю і придивлятися до кожного прищика. Тільки щось, і ви з дитиною вже будете стояти в черзі в поліклініці.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", через сплеск гормонів вагітна жінка може гостріше реагувати на подразники, і, деякі особливо дурні питання можуть просто вивести її з себе. У цій добірці ти дізнаєшся, що краще не говорити жінці в положенні.