Існує стереотип, що німці вкрай суворі і пунктуальні. Це і не дивно, адже тільки організовані люди змогли б побудувати процвітаючу європейську країну. Наші співвітчизники, що перебралися до Німеччини, відзначили 10 особливостей виховання маленьких кіндерів. Передає Clutch.

1. Німкеню неймовірно складно вмовити на дитину, адже фрау, як правило, успішні і самостійні. Німці дуже рідко живуть з батьками, тому перед появою поповнення переїзжають в окремий, великий будинок.

2. В новому будинку обов'язково повинна бути кімната для ігор, яку малюк, подорослішавши, обставить на свій смак.

3. Для всіх творчих поривів у малюка є окрема кімната, в іншому ж будинку має бути ідеальний порядок, який дитині заборонено порушувати.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Показати ще

4. З раннього дитинства німці прищеплюють своєму малюкові відповідальність за всі зроблені ним вчинки і це формулює з нього свідому особистість з раннього віку.

5. Маленьких німців з пелюшок вчать бути самостійними. Іншими словами, киндери знають, що у всіх членів сім'ї є свої справи і, якщо дитина захотів іграшку, він повинен принести її сам.

6. Німецькі батьками не перекладають тягар відповідальності за виховання дітей на бабусь і дідусів. Якщо їм потрібно залишити дитину родичам, вони цілком можуть заплатити їм по тому тарифу, який стягує няня.

7. Нам може здатися це холодним ставленням, але німецькі батьки можуть і зовсім перестати стежити за життям дитини, як тільки той припинить жити в їхньому будинку. Діти ж мають право не наглядати за батьками в старості.

8. У Німеччині нормально якщо літня людина добровільно йде в будинок престарілих щоб нікому не заважати.

9. Німці звикли все планувати, тому навіть у маленьких дітей є свій щоденник з розкладом дня.

10. Такий щоденник є в німців все життя, але якщо в тебе в друзях є німець, саме він завжди нагадає про важливі події і обов'язково привітає з усіма святами.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер закликав боротися проти гомофобії і приніс свої вибачення за переслідування гомосексуалів в Німеччині за часів націонал-соціалізму. Його промова була присвячена десятиріччю пам'ятника геям-жертвам нацистського режиму в Берліні.

Президент Німеччини підкреслив, що в ті часи "мерзенний спосіб" заперечувалися і угнетались приватність, гідність і життя десятків тисяч гомосексуалів. Крім того, він розповів