Погодьтеся, не кожна відома людина готова відкрити інформацію про свої згубні звички, і це можна зрозуміти. Однак є сміливці, які чесно та відкрито визнають свої проблеми.

Так зробив і 45-річний репер Маршалл Метерс, відомий як Eminem. Легендарний репер на своєму особисто прикладі продемонстрував, як складно залежність піддається лікуванню, але це цілком реально, якщо не здаватися. Про це пишуть американські ЗМІ.

Ми пропонуємо вашій увазі історію музиканта, який вчасно знайшов в собі сили змінити своє життя на краще, і ось вже 10 років не відступає від свого рішення триматися подалі від алкоголю та наркотиків.

У минулому Eminem тривалий час страждав залежністю від різних речовин, які, до всього іншого, згубно діяли на його шлунок. Щоб не відчувати болю від «чорної діри» в шлунку, репер їв у величезних кількостях, а потім знову приймав знеболюючі таблетки жменями, що в підсумку привело його до набору ваги та проблем з печінкою і нирками.

Популярні новини зараз

Михайло Добкін оскандалився "фронтовою" кашею 9 травня

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

У 2007 році музикант був на волосок від загибелі після випадкового передозування, і лікарі вже не були впевнені, що він вибереться. Але Eminem впорався і вступив в програму «12 кроків», яка була розроблена Товариством анонімних алкоголіків для того, щоб допомогти людям позбутися згубних звичок, усвідомити власні помилки та виробити здорову поведінку.

Заради своїх дітей — у музиканта є рідна дочка Хейлі Скотт (на фото) та дві прийомних — Eminem зважився змінити своє життя, і йому це вдалося. Процес відмови від шкідливих звичок не був легким: репер майже не спав протягом 3 тижнів, був змушений заново вчитися рухатися та говорити.

Це доводить, що, яким би успішним та забезпеченим ти б не був, перед обличчям залежності всі рівні й кожному доводиться проходити через одні і ті ж випробування. Але, як зазначив Eminem, з часом все стає краще.

Залишивши клініку після реабілітації, репер приступив до боротьби з безсонням та зайвою вагою. За його словами, йому сильно допомогли пробіжки та інші фізичні вправи, які витіснили його колишні згубні звички позитивними. З тих пір пройшло вже 10 років, і нещодавно музикант продемонстрував жетон — свого роду медаль, яку він отримав в нагороду за роки, проведені в тверезості.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в мережі опублікували новий кліп репера Емінема на композицію "River".