Смартфон для сучасної людини стала в якійсь мірі однією з залежностей. Однак було створено додаток, розробники якого мають намір боротися з цією згубною звичкою, яка забирає багато годин життя середньостатистичної особистості.

Вчені неодноразово проводили дослідження і приходили до висновків, що проблема зі смартфонами не вигадала і він, подібно до тютюну або наркотиків, здатний викликати залежність. Розробники студії TeqTic вирішили внести свою лепту в боротьбу з надмірним залипанням у світі гаджетів і створили додаток LookMeOut, який покликаний позбавити населення від залежності.

У додатку користувач самостійно встановлює час дозволеної активності і в певний час апарат блокує певний набір функцій і додатків смартфона. Їх також користувач самостійно вибирає заздалегідь.

Також можна використовувати програму в якості батьківського контролю, таким чином регулюючи час перебування дитини в інтернеті протягом дня. Додаток LockMeOut доступний тільки користувачам на операційній системі Android, так як Apple не дає дозволу сторонній програмі обмежувати функціональність iPhone.

Популярні новини зараз

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

Нагадаємо, завдяки новому додатку, смартфон зможе розрізняти предмети по звуку. Для того, щоб включити, наприклад, фітнес-трекер, достатньо буде стукнути смартфоном про велосипед. Цей додаток вже пройшло ряд перевірок і експериментів у лабораторних і не тільки умовах. Примітно, що результати випробувань були практично однаковими в ситуації повної ізольованості і в галасливих умовах, наближених до реального життя.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" Google змінила алгоритм пошуку для користувачів. Нововведення створені для того, щоб зробити більш популярними ті сторінки, які раніше перебували в тіні.

20 квітня на сторінці представника Google в Twitter з'явилася інформація про недавнє оновлення пошукової системи. В публікації сказано, що зміни алгоритму були широкомасштабними, таке відбувається до декількох разів на рік. Оновлення повинно було стати помітним власникам сайтів.

Поради, як подолати залежність від смартфона: