Загадково і стрімко: з App Store зникають додатки

поділитись
Apple почистила App Store на 100 тис додатків

В магазині App Store помітно зменшилась кількість доступних додатків за минулий рік. Відповідно до статистичних даних, негативна динаміка App Store зафіксована вперше. За 2017 рік, загальна кількість програм зменшилася з 2.2 млрд до 2.1 млрд. Але чого чекати користувачам?

Виявилось, що ще два роки тому Apple вирішила видаляти зі свого магазину додатки, які не оновлюються розробниками, а також ті, які перестали бути сумісними із новими моделями iPhone. Крім того, до списку потрапили також ті програми, які не відповідають рекомендаціям компанії, що не підтримують 64-бітну архітектуру, клони, антивірусні та додатки низької якості.

Як відомо, і самі розробники цьому посприяли. За минулий рік в App Store з’явилося менше додатків, ніж в Google Play. Що найнеймовірніше, різниця у кількості більш ніж у два рази. Звісно, частина з них – це ті програми, що були доступні лише для iOS, а тепер з’явилися і для Android. Проте, якість - не кількість, і, можливо, краще менше, але якісніше.

 Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", корпорація Apple найняла провідного спеціаліста в області розробки штучного інтелекту Джона Джаннандреа, який в перших числах квітня завершив свою роботу в компанії Google.

"Компанія Apple Inc найняла видатного професіонала в питаннях штучного інтелекту, який тільки що покинув Google, щоб посилити можливості свого голосового помічника Siri", - наголошується в повідомленні.

Також портал повідомляв про те, що ряд рекламних роликів в столичній підземці відзняли для платіжного сервісу Google Pay за сприяння українського агентства Skykillers.

У відео фігурують станції "Золоті ворота" та "Дорогожичі" На прикладі метро хотіли показати користувачам, як можна оплатити проїзд за допомогою програми в смартфоні. Декорації цілком звичні як для години пік - натовп пасажирів, які поспішають у різних напрямках. Нововведення стане в нагоді, адже не так давно в київському метро практично відмовилися від жетонів.

Автор матеріалу: 
Женя Степко
Теги: 
appstore, apple, додатки
Вибір редакції, Суспільство
21.07.2018
Перевірте, хто ви із зірок української естради
0
0
10:01 18.07.2018
Перевірте, який архетип українця нульових ви представляли
1
0
12:01 13.07.2018
Пройдіть тест та дізнайтесь
0
0
19:02 22.03.2018
Пройдіть тест та дізнайтесь
0
0
19:13 20.03.2018
Впізнайте квітку
0
0
19:02 13.03.2018