Інформаційний портал "Clutch" підготував для читачок наймодніші тренди 2018 року.

Каре

Хоча кілька років тому ця стрижка повністю зникла, в цьому році всі модниці розпочали обстригати свої подовжене каре у класичні. Самий стильний варіант — каре на абсолютно прямі волосся, прямий проділ і закладені за вуха передні пасма.


Хвилясте каре

Популярні новини зараз

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

Після тривалої хвороби помер культовий режисер: був творцем знакових фільмів

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Показати ще

Тут вже йдеться про трохи подовженому каре, яке укладають великими хвилями. Така укладка і стрижка добре піде тим, хто хоче приховати якісь недоліки свого обличчя (хоча таких не існує, це особливості), тому що волосся повністю забираю на себе увагу.

Каре з короткою чілкою

Це останнє каре в добірці, чесно. Це каре для любительок чілок, короткий, молодіжне і дуже стильний.


Боб

Ця стрижка продовжує бути актуальною в цьому році, тому можеш продовжувати її носити, або ж нарешті-то так підстригтися.

Чубчик-шторка

Подовжена чубчик, яка укладається на дві сторони знову в тренді. Ідеальний варіант для тих, хто вирішив трохи відростити звичайну чубок, для тих, хто хоче змін, але не надто кардинальних і просто для любительок поекспериментувати.


Піксі

Одна з тих зачісок, які навіть при короткій довжині все одно виглядають ніжно і жіночно. Ідеально підійде дівчатам з тонкими або не дуже об'ємними волоссям, тому що багатошаровість зачіски все компенсує і додає ефектності.


Рвана чолка

Це вже зовсім трендова річ. Не дуже універсальна, але дуже стильна і ефектна. І її нескладно зробити самостійно в домашніх усорвиях:)

Кінці однієї довжини

Будьте яскравими і стильними цього літа!