Людей завжди цікавили пророцтва великих вчених, зокрема уважно прислухаються до всього, що колись говорив видатний Нострадамус. А нещодавно в мережі активно аочали обговорюти розгадку одного з його передбачень, яке стосується катастрофи на планеті.

Доктор технічних наук Олександр Лазарєв опублікував відео в інтернеті, в якому вчений розповідає, як просувалася його робота. У ролику повідомляється, що в нинішньому році почнеться нова світова війна, початок якої буде покладено у Франції, що призведе до світової кризи.

Також йдеться про те, що в 2018 році на Землю впаде комета, яка стане причиною розколу планети, а точніше, Африка відійде від Євразії на значну відстань, що покличе за собою серію нових катаклізмів та глобальних проблем для людей.

Дослідник також в своєму відео висловив припущення на рахунок наслідків падіння космічного тіла. Це відчують на собі жителі планети протягом короткого часу. Однак є і позитивні сторони в прогнозі: люди навчаться розмовляти і розуміти тварин, а також вчені знайдуть спосіб жити до 200 років. За словами Олександра Лазарєва, безпечним місцем залишається Росія.

Популярні новини зараз
Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Найдешевші та найвигідніші тарифи: що пропонують Київстар, lifecell та Vodafone Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо
Показати ще

За пророцтвами Нострадамуса, прийдешній день не готує нічого доброго для людства. Ще на самому початку весни 1555 року астролог і лікар Мішель де Нострадамус видав свою першу книгу передбачень, знамениті"Центурії". У ній звертався до майбутніх поколінь віршами, які й досі намагаються розшифрувати. Втім, багато з них таки дійсно справдилися .

Також вчені заявили, що про настання апокаліпсису також йдеться і в Біблії. За розрахунками і твердим переконанням вченого, кінець світу настане 24 червня 2018 року. В цей день поверхня Землі перетвориться в безжиттєву пустелю, в якій не виживе жодна душа.

Дивіться, чому так лякають людей пророцтва Настрадамуса

Як повідомляв портал "Знай.ua", астрологи розповіли про пророцтва та здійбності віщунки із Франції, яку ще називають "новою Вангою" та чим так зацікавила світову громадськість 14-річна Каєде Убер.