155-кілограмова американська модель рlus-size Тесс Холлідей не соромиться демонструвати шанувальникам кожен сантиметр свого об’ємного тіла та пропагувати бодіпозитив.

Зокрема недавно в соціальній мережі Instagram вона опублікувала знімок, на якому позує в одних напівпрозорих трусах, повернувшись до камери спиною. Під фото дівчина написала анонс зі своєї книги.

"Я народилася, щоб виділитися, щоб безстрашно існувати в просторі, про який нам часто говорять, що такі, як ми, не заслуговують там бути" - йдеться у публікації.

Фото набрало понад 38 тисяч уподобань, протее деякі користувачі жорстко розкритикували Тесс за пропаганду надмірної ваги. Дехто навіть заявив, що в публічному профілі не місце подібним знімкам.

Незажаючи на хейтерів, модель демонструє, що любить кожен кілограм свого тіла і є абсолютно щасливою. Два роки тому вона вийшла заміж і народила хлопчика. Крім того, в неї є десятирічний син від попередніх стосунків.

Сьогодні Тесс вважається найбільшою моделлю у своїй категорії в світі.

Як писав інформаційний опртадл "Знай.ua", інша пампушка Ешлі Грем порадувала шанувальників фотосесією в стилі Мерилін Монро.