Всі ми вже звикли до того, що дельфіни - неймовірно милі і добрі істоти. Скільки в мережі було відео про те, як ці водні мешканці рятують людей, співають пісні і навіть малюють картини.

Як виявилося, дельфіни теж можуть проявити характер. В центральних місцях паломництва серфінгістів дельфіни живуть в природному середовищі існування. До людей вони звикли і намагаються з ними взаємодіяти. Не завжди відрізняючись делікатністю.

Так, користувач Instagram під ніком lubricatedsurf, який займається серфінгом в місцях, де мешкають дельфіни, виклав на своїй сторінці смішне відео.

На ролику можна спостерігати, як в розслабленого серфера на величезній швидкості врізається агресивний дельфін так, що перший втрачає рівновагу і падає з дошки.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в Австралії більше ста дельфінів-гринд викинулися на берег. Більшість з них врятувати не вдалося. З'явилися перші коментарі від екологів.

Популярні новини зараз
Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Головне за 3 жовтня: Влад Яма страждає у США, перемогу України відклали, захисні маски повертаються, а Каменських розбита На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

23 березня, у західній Австралії, в затоці Хамелин, знайшли близько 150 дельфінів-гринд, які викинулися на берег. За словами захисників тварин, більшість тварин, 135 осіб загинули. Інших вдалося врятувати. Їх відправлять назад у море під час припливу. Про це розповів Джеремі Чик, керівник Департаменту біорізноманіття, охорони природи і пам'яток.

Також портал повідомляв про те, що дівчинка застосувала звичайну гребінець для залучення дельфінів в парку розваг Sea World у місті Орландо штату Флорида США. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

На відео, яке зняли члени її сім'ї, вона притискає гребінець до скла резервуара і перебирає її зубці. Видаваний таким чином звук почули дельфіни і зібралися перед маленькою американкою.

За словами батька дівчинки, раніше вона намагалася залучити дельфінів іншими способами. "Вона пробувала різні іграшки, мобільний телефон, стукала по склу, робила всякі рух", — розповів він.