31-річна американська фітнес-модель Ана Чері продемонструвала своїм підписникам в соціальній мережі Instagram, як ставиться до тих, хто в коментарях пише “не подобається».

Зробила це дівчина у звичному як для неї вбранні – мікро-трусах, та вкроченому светрі, що прикривав пишні груди красуні.

Дівчина зробила губи "бантиком" та показала заздрісникам і хейтерам середні пальці обох рук. Гадаємо, пояснювати значення цього жесту нікому не потрібно.

За свою відвертість Ана вже назбирала 300 тисяч лайків та купу схвальних коментарів, де більшість підписників погоджується з її ставленням до негативних людей.

Популярні новини зараз
Не купуйте ці продукти у блекаути: отруєння не уникнути Українцям анулюють борги за комуналку: кому пробачать несплачені рахунки В українців масово перевірять житло Додатковий платіж комуналку – українці знайдуть ще одну платіжку
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", міс Чері показала фото зі світанкових зйомок.