27 березня, у вівторок, вийшов дев'ятий випуск романтичного реаліті-шоу "Наречена для тата" на телеканалі СТБ. Героям необхідно було зробити вирішальний вибір – продовжувати будувати відносини далі або розійтися раз і назавжди.

Три пари з п'яти дійшли до фіналу - Марат Осипов і Вікторія Короткова, Юрій Шпилька і Тетяна Сириця, Михайло Вірич і Юлія Федчун.

У героїв буде час на роздуми, перш ніж прийняти найважливіше рішення у житті. На деякий час пари повинні розлучитися, щоб зважити всі "за" і "проти".

Міша буде радитися з донькою перед тим, як остаточно зробити свій вибір. Як виявиться, дівчинка не була щасливою поруч з Юлею. Вона пригадає, як недавня гостя змушувала вчити її вірш і прибирати в квартирі. Це дуже засмутить самотнього батька. Однак відносини між Юлею і Мішею складно назвати ідеальними. Між ними була і пристрасть, і непорозуміння, і романтика, і сварки.

"Від мого вибору залежить не тільки моє щастя, а й щастя моєї дитини", - відзначить Міша.

Популярні новини зараз

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

У Кирилівку увірвався потужний торнадо, люди молилися: аномалія налякала всю Україну

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Між Вітой і Маратом також відбудеться серйозна розмова під час збору речей. Закохані будуть обговорювати життя під одним дахом.

"Ми за ці тижні ми прожили більше, ніж люди за роки", - скаже Віта.

Героїня знову не зможе впоратися зі своїми емоціями - спілкування закінчиться скандалом. Дівчина зачепить тему колишніх відносин Марата з його колегою і подругою - Галею. І хоча чоловік з усіх сил буде намагатися залагодити конфлікт, Віта не захоче закривати очі на те, що її найбільше хвилює. Вона поставить Марату жорстку умову, яка позначиться на майбутньому пари.

Нахлинуть спогади і на Юру Шпильку з Танею Сирицею. Міський дівчині довелося цілий місяць звикати до життя в селі. Як і раніше, Юрі важливо, щоб поруч з ним була не просто любляча дівчина, але і гідна мама для його дитини. Таня прийме рішення зв'язатися з колишньою дружиною Юри і дізнатися її плани на сім'ю, яку вона кинула.

Дівчина не приховає своїх емоцій і в день вибору.

"Є якесь хвилювання... Мандраж... Переживання", - поділиться Таня.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", 13 лютого на українському телеканалі СТБ вийде третій випуск реаліті "Наречена для тата", в якому телеглядачі познайомляться з п'ятим самотнім батьком і його потенційною нареченою.