Є думка, що багато жінок час від часу прикидаються під час інтимної близькості. Експерти провели велику кількість досліджень з цього питання, які призводять до різних результатів.

Про це пишуть українські ЗМІ.

Раніше сексологи думали, що таким чином представниці прекрасної статі намагаються захистити чоловіче его. Але нещодавно в ході опитування були отримані дещо інші дані.

В анкетуванні взяли участь 366 жінок у віці 18-32 років. 60% з них імітували оргазм під час статевого акту, в тому числі й під час оральних пестощів.

Популярні новини зараз

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Так, багато жінок імітують оргазм через власний страх інтимної близькості. Інші не були впевнені в своїх статевих функціях, а деякі просто хотіли швидше закінчити секс.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відчуття сексуальності - найважливіше почуття для будь-якої жінки. Для створення такого іміджу не потрібна ідеальна фігура й обличчя фотомоделі. Поради експертів, наведені нижче, допоможуть будь-якій жінці.

Жінка не намагається з усіх сил сподобатися, однак вона зовсім не лінива. Така з радістю ділиться насолодою зі своїм партнером, але плакати в подушку від того, що хтось сказав: "У тебе целюліт!", вона принципово не буде.

Вона носить сексуальну нижню білизну, або зовсім її не одягає. Сексуальна білизна для жінок, як правило, на відміну від чоловічої, не дуже зручна. Але якщо вона допомагає завестися в ліжку - її варто одягати. Робити це необхідно, для досягнення власних позитивних емоцій.

Така дівчина не намагається виглядати порнозіркою. Подібний підхід повністю влаштовує сексуальних жінок, так що вони не збираються змагатися з зірками фільмів для дорослих в акторському таланті. Впевнена в собі дівчина під час сексу думає про секс, а не про те, як виглядає її попка в такому освітленні або чи достатньо гучні стогони вона видає.

Як повідомляв портал "Знай.uа", яким повинен бути ідеальний коханець? Технічно підкованим, знати на зубок усі пози з Камасутри та володіти значним досвідом...? Зовсім ні! Для жінки секс – це, в першу чергу, емоційна близькість. Ми звернули вашу увагу на нюанси: звуки, запахи, тембр його голосу, теплоту погляду. Повільний або швидкий секс, ніжний з довгою прелюдією або жорсткіше – будь-який з цих варіантів, під певний настрій, може бути прекрасним.