Продовжуючи пошуки позаземного існування, уфологи натрапили на кілька невпізнаних літаючих об'єктів, які доводять існування інопланетних цивілізацій.

У YouTube на відеоканалі UFOmania розміщено чергове відео, яке доводить існування інопланетних рас. В ролику можна побачити кілька невпізнаних тіл, які пролетіли над озером Лейк-Джордж в Нью-Йорку. Конструкції за своєю формою нагадували сферу.

Це явище привернуло дуже багато уваги не тільки звичайних відвідувачів каналу, але і вчених уфологів, які переконані в інопланетне походження літального апарату. Однак існує думка про те, що це відео зроблено з допомогою вмілих рук любителя фотошопа. А попадання вологи на об'єктив виробляє незвичайний ефект.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" жителі Чукотки не перестають скаржитися на те, що над їх територіями постійно з'являються НЛО. Вони вважають, що в їх місцевості вже повно інопланетних баз прибульців.

Жителі Чукотки вважають, що їх в основному безлюдній місцевості могли влаштуватися прибульці, які створили свої бази. Саме тому НЛО постійно помічають місцеві жителі. Один чоловік з Чукотки говорив про те, що своїми очима бачив літаючі космічні кораблі ще 80-х роках. Він заявляє, що їхав у своїй собачій упряжці, і раптом попереду з'явився світло, яке він спочатку прийняв за північне сяйво.

Нагадаємо, в короткому кадрі показаний дивний об'єкт, який виглядає як прозора плазмовий кулю з істотою або інопланетянином, що знаходяться всередині м'яча. Подібні сфери вчені фіксують не перший раз, але природу їх походження поки пояснити не можуть.

Зазначимо, новий знімок орбітального апарату NASA под назвою Mars Reconnaissance показав симетричні піщані дюни на поверхні Марса. Уфологи переконані, що це інопланетний слід.

NASA буквально на цьому тижні розмістив зображення відстеження руху піщаних дюн на Марсі через Північний полюс планети, однак більш пильний погляд показав факт того, що величезна кількість піщаних валунів укладена на поверхні через рівні проміжки відстані, що виглядає як мінімум підозріло. Більшість уфологів задаються питанням про те, чи є це слідом позаземного життя. Як би те ні було, дослідники визнають, що це одна з найбільш дивних речей, які коли-небудь були відображені на поверхні Червоної планети.