Література в жанрі фентезі кишить історіями про живих каменів. Починаючи з тролів, яких великий професор Толкієн змусив перетворюватися на скелю, коли сходить сонце, закінчуючи Кременевими Тварями з грубезних книг Річарда Пауелса.

Приклади можна наводити ще дуже довго: Террі Пратчетт вигадав "силікатів", Роман Горбскі - "скелястих змій" і "кам'янистих взлобнів". Незрозуміло, навіщо майстри фентезі змагаються один з одним, намагаючись вигадати найдостовірнішу кам'яну істоту, коли вона і так існує в природі.
Зовні Pyura chilensis від звичайного каменю практично нічим не відрізняється, але це тільки на перший погляд.Варто розрубати його сокирою або розрізати пилкою (панцир тваринного досить міцний), перед вами відразу з'являться всі ознаки живої істоти.Внутрішні органи, кров і навіть хорда, яка цілком могла б розвинутися до стану справжнього хребта. Хто знає, що було б, піди еволюція тваринного світу Землі за дещо іншим шляхом розвитку.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, новий знімок орбітального апарату NASA під назвою Mars Reconnaissance показав симетричні піщані дюни на поверхні Марса. Уфологи впевнені, що цей слід залишили інопланетяни.

Також ми повідомляли про те, що знаменитий супутник "Чорний лицар", який довгий час вважали інопланетним, виявився звичайним фейком. Вчені з усього світу билися над його розгадкою довгі роки, в той час як американські фахівці з легкістю розвінчали цей міф. Ми розповідали про там, як звичайний далекобійник Даніель Зельковіч вирішив зняти красу неба Майамі під час світанку, яким же було його здивування, коли в об'єктив потрапила ціла інопланетна флотилія. Дивовижний відеоролик чоловік виклав на своїй сторінці в соціальній мережі, публікація практично відразу стала вірусною, зібрала десятки тисяч лайокв і сотні коментарів.