Захаращене житло за визначенням не може бути затишним. Часом те, що накопичується з роками здається неймовірно необхідним, невід'ємною частиною домашнього побуту, але насправді багато речей тільки займають простір.

Західні та східні вчені не раз приходили до висновків, що обстановка в будинку прямо позначається на якості життя тих, хто там проживає. Весна – прекрасний час для позбавлення від всього зайвого у своєму житті. Чому б не почати з будинку?

Подарункові набори

У багатьох родинах досі збереглася традиція зберігати "парадні сервізи". Зазвичай вони стоять і припадають пилом в сервантах в очікуванні "особливого випадку", який в кращому випадку настає пару раз в рік. А адже без сервізу або навіть сервізів в шафі місця стане більше, а кімнату можна буде оформити за своїм смаком, а не так, як було модно в уявленні вашої прабабусі.

Популярні новини зараз

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

Сувеніри

Колеги, родичі та друзі з кожної поїздки привозять сувеніри. З плином часу вони починають займати левову частку простору на ваших полицях. Варто залишити дійсно пам'ятні для вас речі, а решту відправити в сміттєвий контейнер, адже "шкода викинути" в цьому випадку працює проти вас.

Ароматичні свічки

Подібно багатьом іншим "миленьким речей" в будинку, вони мають властивість накопичуватися і чекати свого часу. Правильним буде або зробити цей фатальний годину сьогодні, або викинути їх за непотрібністю. Жити варто тут і зараз, а не чекати зручного випадку, щоб запалити ароматичну свічку або випити привезений здалеку чай.

Зламані речі

Тріснуті чашки і тарілки, ніж з відламаною ручкою – це як валіза без ручки, начебто функціонально, але в таких речах немає ні найменшого сенсу.

Прекрасна незручне взуття та одяг

У багатьох жінок в шафі зберігаються чудові туфлі на шпильках, в яких можна лише сидіти, і то недовго. Вчені стверджують, що якщо річ не носиться протягом року, то вона навряд чи стане в нагоді в майбутньому. Не прив'язуйтесь до речей і звільняйте місце для нового.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" існує набір якостей, а також моделей поведінки чоловіків, які вказують на те, що жінка зможе бути зчастліва зі своїм обранцем.