Нас оточують речі, на які ми не завжди звертаємо увагу, а якщо звертаємо, то не завжди розуміємо, що це. Кілька дивних речей, про які ми часто чули, але ніколи не бачили, зібрали в одному місці.

Отже, як виглядають ті таємничі предмети:

Чорний ящик

Як би дивно це не звучало, але бортові самописці, які все називають чорними ящиками, насправді помаранчевого кольору і круглі.

Мастодонт

Мастодонти жили до мамонтів, проте зовні дуже на них схожі. Це покриті шерстю гіганти з величезними бивнями.

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

40-річний Потап похвалився розкішним "залізним конем": "Більший втричі"

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

Гібралтар

Це невелика британська територія площею близько 7 квадратних кілометрів, розташована на півдні Піренейського півострова. Гібралтар є одночасно країною, містом і півостровом. Тут говорять англійською, а грошова одиниця - фунти.

Біткойни

Звичайно, біткоіни - це цифрова валюта, яка не має фізичного еквівалента, скажете ви. Однак компанія Casascius Bitcoin Mint ще в 2011 році почала випускати жетони і картки, які є "грошовими біткоїнами".

Слоновий хвіст

Якщо попросити ваc описати хвіст слона, то більшості буде складно це зробити. На думку буде приходити щось непоказне, маленьке і непомітне. Насправді, хвіст у слона цілком примітна деталь. Він покритий довгими щетинками і виглядає дуже цікаво. Жителі Африки використовують волоски з слонячих хвостів, щоб робити браслети.

Адронний колайдер

Всі ми чули про цей таємничий експериментальний об'єкт, що знаходиться на кордоні Швейцарії і Франції, неподалік від Женеви, але мало хто його бачив в реальності. Висловлюючись простою мовою, адронний коллайдер є 27-кілометрову замкнуту трубу, розташовану під землею, всередині якої елементарні частинки прискорюються і стикаються, щоб показати, як вони розпадаються на ще більш дрібні фрагменти.

Як повідомляв портал "Знай.ua" у столиці Великобританії, Лондоні, в бібліотеці Палац Ламбет зберігається Біблія 1535 року. Вчені виявили в цьому священному Писанні таємничі рукописні замітки, які раніше виявили під чорнилом, залишені основоположником медицини Галеном. Він жив у Давній Греції в 129-210 роках до нашої ери.