Не минуло й кількох місяців, як Джастін Теру і Дженніфер Еністон оголосили про розлучення, а актор знову помічений в компанії невідомої блондинки. Вони прогулювалися по Нью-Йорку, зайшли за напоями, а потім, помітивши папараці, зникли в таксі.

Шанувальники Дженніфер відразу накинулися на Джастіна: «Не нагулявся! То з однієї, то іншої!». Адже всього пару тижнів назад Джастіна бачили на побаченні з моделлю Ерікою Карденас.

Втім, пізніше з'ясувалося, що таємнича блондинка -просто найкраща подруга Джастіна актриса Емі Седаріс. Вона навіть була дружкою на весіллі Джастіна і Дженніфер в 2015 році.

Нагадаємо, що в лютому Дженніфер і Джастін оголосили про розставання після двох років шлюбу. Їх рішення «було взаємним і прийнято з любов'ю», як написала в Twitter менеджер Дженніфер.

Популярні новини зараз

Вибух вантажівки з мотоциклом залишив жменьку попелу на місці села: загинуло 17 осіб, близько 500 будинків зруйновано

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Показати ще

Як повідомляв раніше "Знай.ua", після розлучення з Джастіном Теру Дженніфер Еністон практично не з'являється на публіці, а якщо вже таке трапляється, то приковує до себе неймовірну увагу. Просканувавши фото останнього виходу Дженніфер, користувачі мережі прийшли до невтішного висновку: 49-річна зірка перебуває в депресії.