Англійка Мері Крамптон веде полігамний спосіб життя. І вона змогла влаштувати своє життя так, що всі її партнери цьому раді. Її чоловік підтримує полігамність жінки і навіть більше.

Виявилося, що разом з англійкою проживає також її наречений і двоє коханців. При цьому Мері виховувалася в традиційній сім'ї з мамою і татом. У 20 років вона і сама вийшла заміж і вирішила переїхати з чоловіком в Чарлтон. На той момент думки про полігамність не відвідували дівчину і вона була впевнена, що проживе все життя разом зі своїм чоловіком.

Проте з часом Марія стала за собою помічати, що відчуває деякі романтичні почуття не тільки до власного чоловіка.

"Мій чоловік був єдиним партнером, і це було нормально для мене. Але потім я стала відчувати потяг до інших людей. Я обвинувачувала себе і думала, що, значить, у мене пройшла любов до чоловіка", - відверто розповідає дівчина.

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Вона стверджує, що постійні думки про різних партнерів не давали їй спокою і в підсумку це призвели до розлучення. Це звільнило дівчину і вона нарешті почала дихати на повні груди і навіть зустріла нового знайомого. Новий коханий також розділяв з нею полігамні відносини. Йому було цікаво зрозуміти, що це таке і вона зважилася познайомити його зі своїм другом.

"У мене був друг, досвідчений в цій справі, і я запропонувала йому приєднатися до нас. Я відразу втягнулася і зрозуміла, що любити багатьох людей — найприродніша річ на світі. Я не можу уявити, як жила без цього раніше", - зізнається Марія.

Двох партнерів дівчині виявилося недостатньо і вона завела собі ще двох коханців. Жінка запевняє, що всі вони знають про існування один одного. Кожен з них задовольняє потреби Мері і її різнопланові захоплення. Вона вважає себе щасливою людиною.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" яким повинен бути ідеальний коханець? Технічно підкованим, знати на зубок все пози з Камасутри і володіти значним досвідом...? Зовсім ні! Для жінки секс – це, в першу чергу, емоційна близькість.