Акробатка Юлія Гюнтель взяла участь у незвичайній фотосесії. Професійна артистка в жанрі "каучук" зі сценічним псевдонімом Злата знялася іронічного календаря, який називається "Потрібен секретар. Потребується гнучкість".

Дівчина володіє рідкісною природною особливістю — її сухожилля надзвичайно еластичні, що дає можливість згинати тіло в неймовірні пози.

У 2012 році телевізійний канал "Discovery Channel" присвоїв Їй титул − "Найбільш гнучка дівчина в світі". Оцініть цю фотороботу.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", українська співачка і учасниця проекту "Голос країни" Камалія, яка ділиться талантами своїх дочок – співом і танцями.Камалія зворушила юзерів відео, де її маленька дочка співає українською.

Те, що Камалія талановита співачка відомо, а от те що вона ще й дуже гнучка видно на фото, які були опубліковані на її сторінці Instagram.Зірка виклала цілий фотозвіт з тренування. На фотографіях Камалія показала неабияку розтяжку і гнучкість.

Нагадаємо, існує простий спосіб зробити силові тренування набагато ефективніше. Збільшити м'язову масу, поліпшити гнучкість і стати сильніше допоможуть ексцентричні вправи.

Коли м'яз скорочується, вона або коротшає, або подовжується. Фаза, в якій м'яз коротшає, називається концентричною, а фаза, в якій подовжується, — ексцентричній. Простий приклад: у вправі на біцепс, коли ви згинаєте руку з гантелей, відбувається концентричне скорочення, а коли разгибаете — ексцентричне.

Як правило, в силових тренуваннях більше уваги приділяється концентричній фазі. Тоді як для хороших результатів необхідно опрацьовувати обидві фази, а в деяких випадках зробити акцент на ексцентричній.

Зазначимо, если ти вже довгий час мрієш отримати плоский ідеальний животик, перепробувала всі можливі поради, але так і не побачила результату, ділимося з тобою убивчою зброєю проти жиру на животі. Включи ці 5 вправ в свої тренування – і результат не змусить себе чекати!