Російський актор Костянтин Хабенський, який заявив, що його улюбленим закордонним містом є Київ, розповів про зйомки у фільмі "Особливо небезпечний", в якому він разом знімався з голлівудською кінозіркою Анджеліною Джолі.

Про це повідомляє the lime.

Пікантними подробицями актор поділився в інтерв'ю відеоблогеру і журналісту Юрію Дудю (дивитися з 32:45).

У відповідь на питання Дудя, що він відчував у той момент, коли поцілував Джолі, Хабенський зітхнув і повідомив, що про це його запитували навіть американські прикордонники. До того ж сам актор не вважає це поцілунком.

"По-перше, це не поцілунок, а штучне дихання. Цілувався мій колега Джеймс Макевой. А мені робили штучне дихання. І коли у тебе повний рот кінокрові, і тобі все це потрібно виплюнути на Анджеліну і її партнерів ... Ну ось такий поцілунок, якщо його можна назвати поцілунком ", - пояснив Хабенський.

Варто відзначити, що нещодавно пройшла світова прем'єра військової драми "Собібор" у Варшаві 23 квітня 2018 року, режисером якої виступив Констянтин Хабенський. Місце було вибрано принципово, хоч і ризиковано: Росія на даний момент не бере участі в створенні міжнародного меморіалу, який будується на місці табору "Собібор".

За два роки існування Собібора в ньому загинуло близько 250 тисяч чоловік, але після організованої Олександром Печерським масової втечі, табір перестав існувати, а всі його архіви були знищені.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

"Собібор" - відбувся. Про це говорить, в першу чергу, реакція глядачів - на прем'єрних показах в Варшаві і Москві, на першому російському показі, який пройшов 24 квітня в рідному місті Олександра Печерського, Ростові-на-Дону. Із залу на московському прес-показі йшли тільки з однієї причини - фільм дійсно важкий, дивитися його нелегко незважаючи на те, що автори свідомо робили акцент на людських відносинах, а не на звірства, які творилися в таборі смерті.

"Прочитавши сценарій, я побачив, що мій герой - не людина, він монстр"

На питання про складність і делікатність теми Костянтин Хабенський відповів на прес-конференції перед московським прес-показом: "Будь-яка тема, якщо вона стосується людей - делікатна. Все інше - це кумачеві речі і широкі мазки. Мені здається, що фільми на подібну тему повинні, як мінімум, не залишати глядача байдужим. Це дуже важливо. Не можна подібні фільми розповідати менторським тоном. Не можна з холодним носом читати лекції про страждання людей. Треба максимально включатися самому, притягувати колег, щоб підключити до цього хвилювання і зал для глядачів ".

У фільмі сильний міжнародний акторський склад: Костянтин Хабенський, Крістофер Ламберт, Фелісі Янкелло, Дайнюс Казлаускас, Марія Кожевнікова, Гела Месхі, Сергій Годін, Роман Агєєв, Михалина Ольшанська, Дірк Мартенс, Максиміліан Дірро, Євген Сармонт, Джошуа Рубін. На майданчику звучали російською, німецькою, ідиш, польська, голландська, чеська мови. Часто на майданчику одночасно працювало кілька перекладачів.

"Собібор" - Трейлер.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Констянтин Хабенський зробив із Пореченкова невинного дурника.