У стрілянині по силам ВСУ на Донбасі в 2014 році винен не стільки актор Михайло Пореченков, скільки його "друзі", які дозволили йому взяти участь в "цій дурниці".

Як зазначив в інтерв'ю російський актор театру і кіно Костянтин Хабенський, після скандальної витівки Пореченкова він порекомендував останньому не мати таких "друзів".

"Я вважаю, що винен не тільки Михайло. Насправді він дуже хороша людина, хоч зовні може здатися інакше», - розповів Хабенський.

При цьому артист вказав на вагомий нюанс.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Джо Байден виступив з терміновою заявою через Росію: діалог з Путіним можливий

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Показати ще

"Я просто запитав: а де були ті хлопці, які тебе туди привезли? Він сказав: ну їх просто не пустили. Кажу: а як так? Найголовніше питання", - підкреслив Хабенський.

Нагадаємо, в жовтні 2014 року російський актор Михайло Пореченков в компанії терористів "ДНР" обстріляв з кулемета позиції українських військовослужбовців, які тримали оборону аеропорту Донецька.

На відео, яке з'явилося в мережі, скандальний артист неодноразово повторює терористам, що підтримує їх дії на території України.

Раніше "Знай.uа" повідомляв про те, що у соціальних мережах знайшли другу сторінку доньки скандально відомого актора Михайла Пореченкова, який воює на боці так званої донецької "народної республіки".

Дівчина втекла з просторів "великої і могутньої" в Нідерланди, щоб здобувати вищу освіту. У соцмережі "ВКонтакте" вона підписана як Варвара Подвальна. Більшість фотографій на сторінці дівчини явно зроблені за кордоном.