Постанова Верховного суду Чехії наказує закрити "представництво" так званої "ДНР" Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

"Фейковое "представництво" російської окупаційної адміністрації на Донбасі в чеському р. Острава остаточно ліквідовано. Сьогодні чеська Верховний суд підтвердив минулорічне рішення суду Острави про незаконність діяльності і ліквідації цієї організації", - зазначив український дипломатичний представник.

Як відомо, "Представництво" бойовиків було зареєстровано на околиці промислового міста в дуже депресивному районі, а фактично знаходилося в офісному приміщенні в центрі Острави. Ще одна структура під назвою “Представницький центр Донецької області" зареєстрована в Празі на вулиці Гибернской.

Ініціатором створення цього відділення була Нела Лискова – лідер місцевої антиєвропейською і антиамериканської організації під брендом "народної самооборони". Ця маргінальна структура має виразно проросійські позиції. А сама Лискова була на окупованих росіянами територіях України і навіть викладала в мережу свої фотографії у військовому камуфляжі з нашивками терористичного угруповання "ДНР".

Популярні новини зараз

Ізраїль знищив головний офіс противника одним ударом: димом затягнуло пів міста

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Цікаві факти про Чехії - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" багато українськіх заробітчан воліють працювати в Чехії. Ця країна приваблює їх як високими зарплатами, так і гарними умовами праці.

За одну годину роботи українським жінкам у Чехії платять до ста, а чоловікам - до 140 гривень. Правда, вихідних дають мало, і працювати доводиться часто довше восьми годин на день.