Вчинок російського актора, відомого за роллю у стрічці "Грозові ворота", зворушив українців – Анатолій Пашинін відтепер захищає наші кордони у лавах добробату.

Яскравим прикладом двох різних світів в одній країні його та скандально відомого Михайла Пореченкова назвав колишній начальник пресс-центру АТО, спеціальний корреспондент Міноборони Роман Туровець.

На своїй сторінці у Facebook він зазначив, що Панишин – це різкий антипод актору з РФ, який воював на боці терористів так званих "Л/ДНР".

"Несподівано. Головний актор культового російського фільму" Грозові ворота "Анатолій Пашинін, якого більше знають як "старшого лейтенанта Дороніна", зі зброєю в руках захищає Україну", - зазначив він.

На думку журналіста, випадок із Пашиніним не показова гра на публіку, адже він зарекомендував себе добре не тільки на знімальному майданчику, а й в реальному житті:

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

"Більше нічого показати": "Холостяк" Заливако розсунув ноги біля Анни Богдан

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

"Воїн в кіно, він став таким же воїном в життя. Воїном, який захищає країну, де народився. На відміну від його партнера по зйомках в" Грозових воротах "покидька Пореченкова ... Двоє людей, дві долі, два приклади розуміння честі. Чи не кіношної, справжньою ", - підсумував Туровець.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський актор відправився разом із українськими добровольцями на фронт.