Міністерство інформаційної політики України направило Службі безпеки України перелік сайтів, рекомендованих для заборони.

Список підготувала робоча група з моніторингу при Мінінформполітики. Після розгляду експертна рада при міністерстві схвалила список. Про це йдеться у повідомленні відомства.

"За рекомендацією експертної ради перелік сайтів спрямовано до Служби безпеки України 18.04.2018 року", - сказано у відповіді Мінінформполітики на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

СБУ повинна провести експертизу ресурсів і відреагувати при необхідності відповідно до законодавства. До нового переліку сайтів увійшов 21 ресурс. Вони містять інформацію, заборонену до поширення нормами українського законодавства.

Популярні новини зараз

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

Показати ще

Таким чином, було відібрано наступні портали:

dan-news.info
admin-gorlovka.ru
dnr24.su
gorlovka.today
golospravdy.com
s-narodom.ru
politnavigator.net
riafan.ru
dnr-hotline.ru
genocid.net
miaistok.su
dnr24.com
republic-tv.ru
ruskline.ru
dnipress.com
kianews24.ru
c-eho.info
crimea.ria.ru
c-inform.info
komtv.org
gazetacrimea.ru

Ці сайти рекомендовано до заборони у зв'язку з ч.2 ст.109 Кримінального кодексу (публічний заклик до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій).

Мінінформполітики надало також до переліку посилання на матеріали. У міністерстві відзначили, що робоча група з моніторингу та виявлення інформації проводить таку роботу на постійній основі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в травні 2017 року президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти ряду юридичних і фізичних осіб, яким зокрема заблоковано доступ до соцмереж "ВКонтакте" і "Однокласники". Крім цього доступ заблокували до всіх сервісів "Яндекса".