Google відреагував на блокування в Росії

Проблеми доступу росіян до серверів Google ймовірно спричинені блокуванням месенджера Telegram, задля якого необхідно було "закрити" частину IP-адрес Google.

Наразі компанія перевіряє повідомлення користувачів із Росії, які інформують про збої в роботі деяких серверів.

Цю інформацію повідомляє газета "Ведомости".

"Ми знаємо про повідомлення, що деякі користувачі в Росії не мають доступу до деяких сервісів Google. Ми розбираємося в цих повідомленнях", - заявив представник прес-служби Google, не уточнивши, чим викликані проблеми.

В неділю російські користувачі почали скаржитись на проблеми з доступом до сайту Google. 

Популярні новини зараз

Молода львів'янка впала в кому на відпочинку в Туреччині, вдома ридають діти: "Терміново, допоможіть!"

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

У Львові повінчалися ветеран АТО і відома волонтерка: наречена в червоному, наречений - на візку

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Показати ще

Як повідомляє сервер Down Detector, який займається відстеженням скарг на збої в роботі сайтів, починаючи близько з 1:00 ночі 22 квітня кількість невдоволених роботою Google різко зросла.

Швидше за все, проблеми спричинені діяльністю Роскомнадзору, який заблокував частину ІР-адрес Google. 

Цю інформацію повідомили гендиректор провайдера Dophost Філіп Кулин і фахівець з кібербезпеки Олександр Літреєв.

Як відомо, з 16 квітня Роскомнадзор намагається заблокувати месенджер Telegram, однак як показує статистика, станом на 22 квітня, велика кількість росіян продовжує ним користуватися.

Telegram вдається уникнути блокування завдяки зміні IP-адрес. Спочатку месенджер перейшов на підмережу Amazon, потім - на підмережу Google, повідомляв Роскомнадзор.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", після тижня заборони Telegram багато людей в мережі висловили своє невдоволення або висміювали Роскомнадзор за хронічне бажання на щось накласти вето. Інтернет кішіл тоннами мемів про те, як скандальна російська структура по-випадковості заборонила сайти відомих банків або ж, наприклад, саму себе.

Осторонь не залишився, як би там не було дивно, російський ведучий і за сумісництвом пропагандист КремльТВ Володимир Соловйов. Він на своїй сторінці в Instagram висміяв заборона Роскомнадзором популярного месенджера Telegram, передає "Планерка".