Google створить новий месенджер для Android

У планах Google запровадження нового галузевого стандарту обміну повідомленнями - Chat. За задумом компанії, він повинен змінити сервіс обміну текстовими повідомленнями (SMS).

The Verge повідомляє про те, що корпорація просуватиме нововведення як основну функцію для всіх Android-пристроїв.

Крім того, інтернет-гігант заявив, що робота над месенджером Allo припиняється (одна із невдалих спроб на ринку месенджерів). У той же час для користувачів Apple на ринку давно існує звичний і зручний iMessege.

Якщо Google зможе зробити з Chat галузевий стандарт, він не матиме змоги наблизитися до iMessege за одним ключовим параметром. Користувачам Apple-пристроїв при передачі інформації доступна функція шифрування. У нового Android-месенджера така опція не передбачена.

Google сподівається, що новий месенджер зможе повернути користувачам "любов" до коротких повідомлень. Крім того, у нового додатку з'являться нові функції: можливість зчитування квитанцій, індикатор введення, групові чати, передача фотографій і відео у високій роздільній здатності.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

Синютка може відібрати мерське крісло у Садового - останні дані екзитполу

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

За задумом розробників, Chat буде працювати на основі операторської інфраструктури. Стільникові компанії набагато частіше і охочіше йдуть на співпрацю з правоохоронними органами, ніж Apple, Facebook або Google.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", російські інтернет-користувачі влаштували атаку на сервіс Google Maps з метою змінити інформацію про Роскомнадзор. Про це повідомляє УНН з посиланням на Радіо Свобода.

Так, головний будинок відомства в Москві вони перейменували в "Роскомпозор", а замість годин роботи вказали: "Закрито назавжди".

Також портал повідомляв про те, що у 2007 році корпорація Google запустила проект, завдяки якому вже сьогодні кожен з нас може віртуально прогулятися по практично будь-яким вулицями нашої планети. А це означає, що ви зможете побачити не тільки безмежну красу цього світу, але і всю супутню їй навколишнє оточення.

Пропонуємо відкрити для себе щось нове і поглянути на добірку живих фотографій, які були зроблені в самий відповідний момент.