Розробники Google створюють Chat, додаток, яке замінить традиційні SMS на пристроях Android.

Компанія повідомила, що Chat базується на універсальному стандарті Rich Communication Services (RCS) - технології, яка повинна прийти на зміну SMS. Для цього Google вже веде переговори з великими операторами мобільного зв'язку.

В новому стандарті повідомлення з вас буде стягуватися плата за дані, які споживаються під час надсилання вашого повідомлення, а не вартість SMS у тарифному плані вашого оператора. Подібні зміни дозволять користувачам істотно заощадити.

Це схоже на те, що Apple пропонує своїм користувачам в додатку iMessage. Однак, на відміну від iMessage, Chat не зашифрований. Це означає, що ваші повідомлення будуть зберігатися на серверах вашого оператора у відкритому для операторів доступі, а влада країни можуть запитувати їх і отримувати. Як відзначають журналісти, по суті "це просто перетягування SMS у 21 століття".

Популярні новини зараз

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Українці вимагають негайних перевиборів гімну країни: офіційний конкурс і оптимізм

Овдовіла українська блогерка Софія Стужук отримала сповна на 9 травня: "Не бути вам матір'ю"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Наголошується, що це величезна угода для Android, і велике досягнення для Google, оскільки компанія домовилася співпрацювати з більш ніж 50 операторами по всьому світу і численними виробниками апаратних засобів, щоб отримати підтримку RCS і зробити це можливим.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що експерти заявили, що спливаючі повідомлення різних додатків викликають проблеми у власників iPhone.

Фахівці стверджують, що повідомлення, які з'являються часто і у великій кількості, здатні кого завгодно вивести з себе. Якщо у користувача виходило змінити налаштування і впоратися з цією проблемою, то через деякий час повідомлення знову виникають на екрані смартфона. Експерти вирішили порівняти, як працює ця система, на найбільш популярних операційних системах Android і IOS.

Виявилося, що необхідно було здійснити велику кількість роботи з маніпуляціями з включення і відключення багатьох функцій для налаштування повідомлень на обох типах операційних систем. Android відрізняється тим, що він групує спливаючі повідомлення відповідно до їх актуальності, віддаючи перевагу повідомленнями в соціальних мережах від реальних людей.