Американські вчені визначили найщасливіший період у шлюбі. І це не медовий місяць.

Як з'ясувалося в ході дослідження, вчені з університету штату Пенсільванія і університету Бригама Янга, навпаки, вважають, що період ідеальної гармонії між партнерами настає після 20 років життя в шлюбі, пише Independent.

Вчені використовували дані великого дослідження Marital Instability Over the Life Course про двох тисяч людей, які відзначали, як змінювався рівень задоволеності відносинами з партнерами в різні періоди шлюбу.

У дослідженні брали участь понад 2 тисяч респондентів. Середній вік жінок-респонденток склав 35 років, в той час як середній вік чоловіків-респондентів - 37 років.

В результаті їм вдалося встановити, що задоволеність стосунками поступово знижувалася протягом перших 20 років шлюбу, але потім знову почала стабілізуватися. Через 20 років спільного життя рівень задоволеності відносинами зростав в рази, як і рівень задоволення, що отримується від спільного проведення часу.

Популярні новини зараз

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Як повідомляють дослідники, незважаючи на те, що в наші дні розлучення – звичайна справа, приблизно половина всіх шлюбів триває все життя. Як показують результати нашого дослідження, чим довше триває шлюб – тим більше шансів, що він буде щасливим.

Раніше ми писали, щоб принести задоволення будь-якій жінці, незважаючи на ваш статус – чоловік, коханець, брат або син, чоловікові необхідно знати всього 27 простих речей.

Як повідомляв портал "Знай.uа", жінки і дівчата іноді переоцінюють своє знання чоловіків. І, надивившись фільмів і начитавшись порад в інтернеті, пробують все це в ліжку - щиро вважаючи, що їх партнери будуть в захваті. А потім дивуються - що пішло не так?

Ми відібрали основні претензії чоловіків і склали список того, що їм не подобається.