У цій справі деякі примудряються наламати дров. В результаті отримують відмову, повний презирства погляд, а то і крутіші неприємності. У кого з чоловіків виникають подібні проблеми? Популярна блогерка Марсело Морено розповіла, як чоловіки пыкаплять дівчат, і як не слід це робити.

Чоловіки-добиваки

Такому чоловікові в дитинстві хтось розповів казку про принцесу, яку треба домагатися, перемігши дракона. Думка самої принцеси при цьому не враховується. Замість того, щоб приставати до тих жінок після того, як зауважив ніжний погляд, кокетство, флірт, ці атакують взагалі всіх підряд. Коронна фраза: "І тут я пыдбыгаю до неї ззаду..."

Жінка може бути абсолютно не готова до такого повороту подій. Можливо, вона чекає свекруху з магазину, поспішає в поліклініку, або ви просто не її типаж. Не потрібно пробивати стіни лобом і оббігати жінок "ззаду". Знайомтеся з тими, хто до вас розташований - так ймовірність відмови в десятки разів менша.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Чоловіки-снисходяки

Чоловіки-снисходяки намагаються домогтися того ж, вибираючи найбільш несимпатичних, на їх смак, панянок. Вже вони-то точно не відмовлять, а будуть щасливі, що я звернув на них увагу! - думає такий чоловік. В результаті вже в самій побудові фраз при знайомстві чується легка жалість: "А ти нічого, страшненька...". Будь-яка нормальна панянка, ображена таким поворотом сюжету, звичайно ж, посилає чоловіка в сад.

Ні страшненькі жінки, ні жінки вагою 300 кілограмів, ні жінки старше 80 років - ніхто не хоче жалості і поблажливості. Всі хочуть залицянь, або хоча б симпатії і розмови на рівних. Навіщо ображати жінку жалістю? Краще відразу пошукати кого-небуть краще. Інша справа, коли для цих "кращих" ти зовсім "не рівень". Але це вже зовсім інша історія.

Чоловіки-помстяки

Якщо перші два типажі просто відверто дурнуваті, то третій - насправді небезпечний для суспільства. Це чоловіки, які прагнуть помститися за відмову. Нещодавно побачила на одному чоловічому форумі тему "Чмор недочеловеков...". Відкривши, буквально очманіла.

Жінку, яка тобі відмовила при знайомстві, пропонувалося смикати за волосся, кидатися в неї всякою гидотою, роздавати запотиличники, і інше, інше, що потрапляє під статтю "побої". Вся це потрібно було робити з метою "збити з жінок корону", щоб вони "відчули себе беззахисними шкурами", і не сміли відмовляти, тим більше зарозуміло.

Таке ображене воно переслідує жінок, яким саме і нав'язується, хоча вони зовсім не просили. Де логіка? Де розум? Навіть якщо жінка відмовила у вкрай різкій формі, то це зовсім не привід нариватися на адміністративне порушення. Та й виглядає просто убого.

Словом, дорогі чоловіки, щоб зі знайомствами у вас все було добре, слід запам'ятати всього одну істину. Знайомтеся лише з тими жінками, які проявляють до вас інтерес, а інших відпустіть з миром, навіть якщо вони невиховані і зарозумілі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що майстри пікапу відправили дівчину в лікарню.