Егоїстичні знаки Зодіаку і надмірно самолюбиві – це не одне і те ж. Люди можуть переслідувати у всьому якісь свої цілі, роблячи все тільки заради себе, але самолюбності можуть не показувати. Як же розпізнати самозакохану людину? Астрологи і психологи виділяють три знака Зодіаку, у яких часто є непереборна тяга до самообожнювання.

Близнюки

Людям може здаватися, що Близнюки вміють любити. Безсумнівно, вони знають, що таке любов до іншої людини, але ці почуття все одно для них на другому місці. Що робить представників цього Знаку ще більш небезпечними, так це їх природне вміння приховувати надмірне самолюбство. Вони вміють любити двох людей одночасно, причому, перша людина — це вони самі, а другим може бути хто завгодно. Близнюки обожнюють себе, але не як нарциси, а просто не рахуючись з чужими пріоритетами ніколи. Їм більше, ніж кому-небудь потрібна свобода у стосунках. Якщо вони чогось хочуть, то ви або з ними, або ні, але рішення свого вони не скасують.

Телець

Тельці, особливо жіночої статі – це типові нарциси. Цим людям подобається милуватися собою, усвідомлюючи всю свою красу. Якщо ви запитаєте про те, кого вони вважають найкрасивішим на світі, то з високою ймовірністю вони скажуть, що найкрасивіші – це вони самі. Тельці не просто мають впевненість у своїй красі. Вони абсолютно переконані в тому, що їх форми і їх пропорції ідеальні. В принципі, з таким гонором можна ужитися, але якщо вас це дратує, то краще навіть не намагатися ужитися з Тільцями. Визначити Тільця, який підходить під цей опис можна легко – в його або її телефоні дуже багато "селфі" і фотографій, де він або вона одні.

Популярні новини зараз
"Укрзалізниця" попередила українців про важливі зміни з 1 червня: що потрібно знати Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав"
Показати ще

Лев

Леви роблять все заради себе, але не приховують це як Близнюки. Ще у них є потяг до милування собою як у Тельців. В принципі, це найсамозакоханіші люди в світі. Бувають періоди, коли вони роблять щось для інших, але це відбувається рідко. Допомоги оточуючих Леви не забувають, але допомагають іншим тільки тоді, коли у них у самих відсутні проблеми. Якщо б люди могли ставати супер героями як в кіно, то серед таких Львів було б найменше, тому що вони б спочатку вирішували свої проблеми, а тільки потім допомагали б людям.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що астрологи назвали знаки Зодіаку, які йдуть до своєї мети по головах.