Серйозні відносини – це не те, до чого прагнуть всі люди без винятку. Але деяких знаків зодіаку зобов'язання можуть лякати, або ж їм просто непогано і в холостяцькому статусі.

Овен

Овни не завжди вміють будувати відносини. Часом вони втрачають самовладання, якщо не отримують те, що хочуть – а це може серйозно спантеличити, налякати навіть відштовхнути їх партнера. Овен - надмірно імпульсивна й емоційна людина, тому, перебуваючи у відносинах, вам доводиться бути йому мало не батьками, що мало кому подобається.

Телець

Популярні новини зараз

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Коли цей знак приймає рішення, він жорстко його дотримується і відступати не має наміру. Вони не погодяться на компроміс, а якщо ви будете проти, вони запросто дозволять вам розвернутися і піти. Досить складно мати партнера, який вважає себе завжди правим і навіть не намагається побачити ситуацію очима іншої людини. Телець здатний бути чуйним і милосердним, але, тим не менше, відносини з цим знаком рідко бувають простими і спокійними.

Близнюки

Справа не в тому, що Близнюки відчувають фобію по відношенню до звалення на себе зобов'язань, просто вони дуже часто міняють свої думки і рішення. Вони не жадають міцно прив'язуватися і звикати до людини, оскільки завжди чекають появи кращого варіанту.

Стрілець

Вони фантастичні в перші дні розвитку відносин. Однак, коли все стає набагато серйозніше, ніж просто милі побачення, Стрілець вже й сам не радий, оскільки працювати над відносинами йому зовсім не до душі. Коли цей знак обмежений у своїй свободі і вже не може вільно переміщатися, як йому того хочеться, він тихенько зникне, залишивши партнера в подиві. Стрільці не бажають, щоб їм говорили, що вони повинні робити заради стабільних відносин.

Риби

У них трапляються періоди, коли вони йдуть в себе і думають, що взагалі не заслуговують здорових і щасливих відносин. У такі моменти вони активно ігнорують свого партнера, що зазвичай і руйнує стосунки. Хоча Риби постійно дають людям другий шанс, партнер цього може і не захотіти, оскільки це досить болісно: спочатку сходитися, а потім знову переживати розрив, коли у Риб настає чергова емоційна і душевна криза.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що астрологи назвали знаки Зодіаку, які йдуть до своєї мети по головах.