Кожній людині властиві слабкості і пороки. Хтось жити не може без комп'ютерних ігор, а хто-то без сигарети. Схильність до пагубним пристрастям багато в чому залежить від гороскопу. Є п'ять знаків зодіаку більш схильних до алкоголізму, ніж інші.

Овни – буйні п'яниці!

Ці «вогненні» хлопці нерідко пробують алкоголь у ранньому віці. Юні Овни зазвичай п'ють на спір. Або для демонстрації власної сміливості і дорослості. Алкоголь і стан бадьорості після випивки їм подобається. Спиртне вибирають саме міцне і швидкодіюче. До випускного у кожного Барана вже чималий алкогольний досвід. Перепробувані всі «гримучі суміші» та вишукані коктейлі. До закінчення університету Овен стає визнаним майстром спорту з литрболу. І не втрачає це звання усе життя!
 
Близнюки – королі алкогольних тусовок

Першу чарку спиртного представники повітряної стихії найчастіше вживають під тиском друзів. Вони бояться образити відмовою. Намагаються догодити товаришам. Підтримати компанію. Але алкоголь швидко впливає на Близнюків. Вони починають експериментувати зі спиртними напоями. Пробувати новинки і створювати власні рецепти коктейлів. Так інтерес перетворюється на хобі, а потім і в звичку. Хоч Близнята й обіцяють пити виключно з приводу важливих подій. Свято у цих хлопців кожен день.

Скорпіони – хронічні п'янички

Популярні новини зараз

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

У США помер український меценат і лікар Юрій Сас-Подлуський: повернув реліквії Шептицького і врятував сотні людей

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Показати ще

Алкоголь вселяє Скорпіону впевненість у власній неперевершеності. Його «нетверезий» девіз: «Я найпривабливіший і звабливий». П'яніє він довго. Стійко поглинає спиртне літрами. Йому підходить весь асортимент лікеро-горілчаний.

Скорпіони люблять пити самі і споювати інших. Під градусом втрачають самоконтроль. Влаштовують п'яні розбірки. Фліртують наліво-направо.
Якщо Скорпіон потрапив у тенета зеленого змія, то це назавжди. Представники цього знака знаходять свій «кайф» і сліпо йому підпорядковуються. Вивести із залежності здатна тільки професійна допомога.

Портал "Знай.uа" нагадує, що астрологи стверджують, що пора зайнятися своїм тілом. Це подарує вам впевненість в собі, і друга половинка потягнеться за своїм ідеалом.