Деякі вважають, що планування - справа нудна, але і повне нерозуміння того, що буде завтра може створити серйозний психологічний дискомфорт.

Овен

Весела вдача Овнів цілком може ввести вас в оману і навіть в глухий кут. Мало того, що за допомогою сміху вони приховують свої справжні емоції, ще й радість і позитивне ставлення до вас можуть бути награними. Так, Овни дуже хороші актори, Станіславський сказав би "вірю" і навіть тихенько заздрив б. Але, в позитивних емоціях Овнів немає нічого поганого, якщо вони вас люблять або ви хороші друзі.

А ось своїх ворогів Овни можуть з легкістю обіграти за допомогою артистизму. Опонент не зможе прочитати емоції Овна і просто залишиться ні з чим. Так що краще з Овнами не сваритися ніколи.

Популярні новини зараз
Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Рак

Ракам часто ставлять в докір неорганізованість. Запізнення, нечіткий графік зустрічей - це дуже може зашкодити іміджу на роботі, а також здорово дратувати близьких. Раки не хочуть і не вміють налагоджувати стосунки з часом. Їм легше вибачитися, ніж змушувати себе змінюватися. Для них рахунку часу не існує - Раки створюють свої власний світ у своїй голові, де все, повірте, не так як в реальності.

З цього і випливає їх непередбачуваність. Вони не спеціально перевертають все з ніг на голову - просто іноді не знають, як зробити правильно і точно.

Скорпіон

Ось, хто спеціально веде себе непередбачувано, так це Скорпіони. Вони хочуть здаватися оригінальними, сильними, особливими. Іноді це виходить - люди навколо закохуються в них і починають стежити за діями Скорпіонів, як за дивним і затягуючим серіалом в реальності. Але їх загадковість легко розсіюється, як тільки ви розумієте, що за всім стоїть брехня або перебільшення. Вони любителі гіперболізувати, висмоктувати з пальця, тиснути на найболючіше - все для того, щоб зачепити своєрідну аудиторію.

Для того, щоб не постраждати від непередбачуваності Скорпіона, треба критично оцінювати розмови і вчинки цього знака Зодіаку.

Раніше портал "Знай.uа" публікував еротический гороскоп на 11 липня.