Єгор Крід став учасником російського шоу "Холостяк". Поки музикант намагається знайти свою любов на шоу, шанувальники і хейтери пильно стежать за кожним його кроком.

Так, нещодавно він опинився в епіцентрі скандалу, приводом для якого став його пост в Instagram.

"Шановні підписники, як ви думаєте? Можна людину, яка вивезла 17 дівчат на кілька місяців в Барселону, вважати Козлом? Хоча у нас в країні найчастіше логіка така, чудовий мужик — це той, хто вивіз тебе в Геленджик", — написав він.

Не всі зрозуміли жарт про Геленджик і обрушилися на співака з критичними зауваженнями. Судячи з усього, таке ставлення зачепило Єгора і Stories він записав відео, виправдавшись за свої слова.

"Друзі, ви вже з моїх жартів починаєте робити обговорення і перевертати навіть їх. Суть жарту про Геленджик полягає в тому, що була така пісня: "Чудовий мужик мене вивіз в Геленджик". Ну вже досить", — поділився він.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 16 березня на каналі СТБ вийшов другий випуск шоу "Холостяк-8", в якому головному героєві проекту Рожденe Анусі довелося розлучитися відразу з декількома дівчатами. Холостяк Рожден Анусі приготував для учасників непросте випробування: всі разом вони вирушили в дорожніх трейлерах у подорож по Україні.

Учасниці розділилися на чотири команди і розселили в різні трейлери.

Дорога виявилася досить складною і не всім дівчатам було комфортно справлятися зі скромними побутовими умовами.

А тим часом Народжений задумав щось романтичне: він вирішив повернути на проект Настю і забрати її в проект. Він подарував дівчині величезний букет троянд і привітав з днем народження.

Поки Настя збиралася, холостяк познайомився з родиною дівчини: мамою і її сином.

Нагадаємо, одразу ж після першої вечірки Римма, яка з'явилася на знайомстві з Холостяком у вбранні нареченої, пропала. Дівчину шукали учасниці проекту і знімальна група, але безрезультатно.

Коли ж Римма повернулася, то кожен раз вона розповідала різні версії того, де була весь цей час. Учасниці навіть припускали, що у неї є відносини за межами проекту.