Практично кожна пара, створюючи союз, мріє про дітей, уявляє себе прекрасними і мудрими батьками. Але реальність часто не відповідає мріям, і, як стверджують астрологи, справа не тільки в незнанні законів педагогіки і психології. Існують пари, яким діти протипоказані зірками.

Телець і Близнюки

Це парочка постійно живе на вулкані пристрастей. Йдучи на поводі у конфлікту темпераментів, вони часто забувають, що жертвами їх воєн стають діти. Мало того, що малюки таку модель сімейної поведінки сприймають за норму, а в дорослому житті переносять в свою сім'ю, вони ще й виростають з цілим букетом комплексів, страхів і негативних установок. Залежно від знака зодіаку самої дитини, вона може вирости заляканим невротиком, або людиною з загартованим характером.

Стрілець і Телець

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй"
Показати ще

Обидва знаки не готові до компромісів, тому часто не знаходять їх й у вихованні спільних дітей. Телець часто вибирає авторитарну лінію поведінки з дитиною, оскільки впевнений, що тільки дисциплінарним впливом і диктатом можна зробити з неї людину. Стрілець же не поділяє строгість поглядів свого партнера. Він вибирає абсолютно протилежні методи, дозволяючи дитині свободу, яка часом межує з потуранням.

Риби і Близнюки

Ці два знаки самі по собі можуть бути хорошими батьками. При необхідності вони здатні поодинці виховати з дитини хорошу людину. Складнощі у вихованні починаються тоді, коли цей не надто вдалий союз змушений ростити дітей разом. Причиною стає їхня особиста несумісність, яка не може не відбитися і на методах виховання.

Риби і Терези

Ці знаки часто одностайні у виборі виховних тактик і стратегій. І їх можна було б назвати ідеальними батьками, якби своїм улюбленим методом вони не призначили ліберальний. І Риби, і Терези часто вважають, що їх батьківський обов'язок полягає в народженні дитини. Далі малюком повинні займатися дошкільні установи, школа, соціальні вихователі. Їх же завдання - нагодувати дитину, одягнути і дати їй дах над головою. І з цим вони справляються чудово. До решти - практично байдужі.

Водолій і Рак

Головною проблемою цих батьків є гіперопіка. Любов вони розцінюють як огорожу дитини від усіх труднощів, турбот і проблем. Вони за всяку ціну прагнуть позбавити її поганого впливу і складнощів навколишнього світу. І якщо Водолії ще дозволяють дитині виходити за рамки «тепличних» умов, то з Раками такий номер не пройде. Представники цього знака, впевнені, що труднощі для дорослих людей, а дітям належить безтурботне дитинство. Звикаючи до тотальної опіки і потурання примхам, дитина стає абсолютно непристосованою до соціуму.

Скорпіон і Лев

Ця парочка сповнена особистими і загальносімейним амбіціями. Діти для них - черговий амбітний проект, який повинен стати кращим з кращих. Буквально з пелюшок горе-батьки влаштовують дитині армійську муштру, записують на всілякі розвиваючі заняття, возять по міжнародних змаганнях і намагаються зробити з неї генія в усіх галузях. Батьки Скорпіон і Лев, роблячи це, часто переслідують особисті цілі.

Діви і Риби

У цьому союзі, як правило, вихованням дітей займаються Діви. Риби - якщо тільки Діви вважатимуть, що вони підтвердили свою батьківську придатність. Якщо ж ні, Риби дозволяють собі самоусунутися, ховаючись у власному маленькому світі, як це роблять в разі життєвих складнощів. Діви ж можуть не відчувати міри у вихованні ідеальної людини.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав, як почнеться літо у всіх знаків зодіаку.