Декому складно заробити на найнеобхідніше, а комусь зірки дали унікальну особливість притягувати до себе багатство. Астрологи розкрили секрет, кому з представників різних знаків Зодіаку слід діяти, щоб примножити гроші.

Овен

У Овнів досить сил і енергії, щоб заробити гроші традиційним шляхом. Вони вміють ставити перед собою конкретні завдання і досягати їх. Заробити капітал їм заважає невміння раціонально планувати особистий бюджет. Щоб знайти матеріальну стабільність, Овнам потрібно мати поруч людину, яка буде м'яко направляти їх, відмовляючи від зайвих витрат. Практичні поради убезпечать імпульсивних представників вогняної стихії від участі в сумнівних фінансових схемах і боргових зобов'язань.

Телець

Розсудливі Тельці знають про гроші більше, ніж всі інші знаки Зодіаку. Як правило, вони самостійно приходять до фінансового благополуччя. Далекоглядність і практичність допомагають їм накопичити достатню суму, щоб комфортно почувати себе навіть в період кризи. Підвести може тільки звичка зберігати готівку вдома. Якщо Тельці навчаться грамотно вкладати зароблені кошти, то збільшать свій капітал ще більше.

Близнюки

Для Близнюків фінанси не мають першорядного значення. Вони легко розлучаються з грошима, тому особливо не замислюються про те, як залучити їх в своє життя. Астрологи рекомендують їм зайнятися науковою діяльністю або творчістю, щоб реалізувати свій потенціал і забезпечити гідний рівень добробуту. Близнюкам потрібно навчитися правильно розпоряджатися заощадженнями, і тоді труднощів в цій сфері вдасться уникнути.

Рак

Головна проблема Раків - невпевненість у власних силах. Саме внутрішній бар'єр закриває їм шлях до багатства. Як тільки представники цього знака візьмуть те, що вони гідні гарного життя, навколо них відразу почнуть відбуватися позитивні зміни. Позбутися від комплексів непросто, але це необхідно зробити тим, хто хоче залучити грошове благополуччя і процвітання. Зрушити з мертвої точки Ракам допоможе потужна мотивація, наприклад, безбідне існування їхніх дітей.

Лев

Леви мають відмінний потенціал, щоб розбагатіти вже в молодості. Але бажання оточити себе предметами розкоші сильно підриває їх бюджет. Відвернути представників цього знака від порожніх витрат може тільки розвиток кар'єри. Займаючи перспективну посаду, честолюбні Леви кинуть всі сили на підкорення нових вершин. Не варто забувати про те, що їх супроводжує удача в спекулятивної діяльності.

Діва

Діви задовольняються невисокою зарплатою, але потай мріють розбагатіти. Перешкодою на шляху до цієї мети служить їх консервативний погляд на способи заробітку. Якщо вони розглянуть можливість отримувати дохід з улюбленого захоплення або навичок, то дозволять собі витрачати набагато більше. Астрологи радять Дівам, що володіє аналітичним складом розуму, зайнятися інвестуванням або спекулятивними операціями на ринку цінних паперів.

Терези

Індивідуальна діяльність Терезам не підходить. Зате при наявності підприємливих партнерів по бізнесу вони швидко підвищують рівень добробуту. Залучити гроші їм допоможуть корисні знайомства і ділові контакти. Щоб зберегти накопичення, Терезам рекомендується вкладатися в нерухомість і дорогоцінні метали. Жінки, народжені під цим знаком, часто йдуть найпростішим шляхом і просто виходять заміж за розрахунком.

Скорпіон

У фінансовому плані Скорпіони дуже щасливі. Вони вміють опинитися в потрібний час в потрібному місці, рідко беруть на себе боргові зобов'язання і не потребують сторонньої матеріальної підтримки. Їм варто звернути увагу на банківську сферу, бухгалтерський облік, професії, пов'язані з економікою. Скорпіонам важливо бачити перспективу і мати мотивацію. В іншому випадку їх особистісний ріст сильно гальмується.

Стрілець

Стрільці умовно діляться на два типи: практичні економісти і марнотрати. Першим супроводжує удача в державних структурах. Перебуваючи на керівних посадах, вони швидко обзаводяться власною нерухомістю і особистим транспортом. Людям другого типу рекомендується cпробувати себе в творчих професіях з вільним графіком. Займаючись цікавою справою, захоплений Стрілець ніколи не буде відчувати потребу.

Козеріг

Козероги повинні частіше згадувати про те, що підвищувати якість життя потрібно не шляхом економії, а за рахунок збільшення доходів. В цьому випадку гроші прийдуть до них набагато раніше, ніж це зазвичай відбувається. За спостереженнями астрологів, представники цього знака досягають фінансового успіху тільки в зрілому віці, хоча у них є всі шанси розбагатіти в молодості.

Водолій

Водоліям непросто дається примноження капіталу. Ще складніше їм зберегти зароблені кошти і не витратитися на несуттєві речі. Як би дивно це не звучало, але залучити грошову удачу Водоліям допоможуть найпростіші ритуали. Наприклад, дотримання прийме (не віддавати нічого через поріг, не позичати ввечері), покупка нового червоного гаманця, активізація сектора багатства по фен-шуй (розміщення на південному сході житла грошового дерева, кімнатного фонтану, фігурки трихлапої жаби і т.д.) .

Риби

Риби позбавлені ділової хватки, тому традиційним шляхом їм не вдасться заробити на безбідне існування. Одночасно вони мають гарну інтуїцію і здатністю монетизувати свої захоплення. При достатньої фінансової грамотності представники водної стихії досягають успіху в біржовій торгівлі. Творчі Риби йдуть іншим шляхом: знаходять інвестора і в повній мірі реалізують свій багатий потенціал.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", цим парам за знаками Зодіаку краще не заводити спільних дітей.