Велика китайська стіна – одне з найвеличніших об’єктів, створених людиною. Вона й досі привертає до себе увагу не лише туристів зі всього світу, а й вчених та…уфологів. Нещодавно одному із туристів довелося звертатися за допомогою саме до уфологів. А причиною тому став невідомий об’єкт, який раптово з'явився над стіною.

Чоловік під час прогулянки побачив об’єкт в небі, що нагадував НЛО, - пише "1news".

Свій знімок він відправив в міжнародну організацію MUFON, яка займається вивченням доказів існування позаземних цивілізацій.

Автор стверджує, що сфотографував таємничий об'єкт днем. Літаюча тарілка нависала над величною спорудою в районі Сіматаі в північній частині округу Міюнь в 116 кілометрах на північний схід від Пекіна.

Популярні новини зараз

Волога Тодоренко засвітила соски в прозорому бікіні: "Трохи змокла"

Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної

Лазарєв вперше заговорив про весілля з Лорак, фанати приголомшені: "Абсолютно щасливий!"

"Висохла вся": Волочкова в міні-шортах приголомшила своїми "трьома волосинками"

Показати ще

Як розповів очевидець, він навіть сам не зрозумів, що побачив. А вже вдома розгледів, що на фото потрапив незрозумілий об’єкт, який викликав масу запитань.

Однак спеціаліст, якому показали знімки, не підтвердив здогадки туриста. На думку вченого, це могли бути так звані блюрфо - випадково потрапили на знімок нечіткі обриси птахів або комах, які здаються обивателям справжнім НЛО.

Нагадаємо, американський військовий дрон під час розвідки гірської місцевості натрапив на НЛО, який влаштував гонки та перестрілку посеред скель.


Дивіться відео про таємниці НЛО

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Аргентині під час прогулянки місцева мешканка зафіксувала незвичайне природне явище, в яке важко повірити. На знімку можна побачити загадковий стовп світла, що йде з хмарних небес. Тепер між побаченими знімки ведуться суперечки про те, чи є це таємниче явище порталом в інший світ, або ж це знак про НЛО.