Цікавий та загадковий випадок стався на півдні Бразилії неподалік від міста Перуібе. 7 жовтня на задньому дворі одного з будинків з'явилася дивна мітка з прим'ятої трави розміром 13 на 2 метри. Місцеві жителі впевнені, що її залишив після приземлення непізнаний літаючий об'єкт.

Влада міста оточили загадкове місце і довгий час нікого до нього не підпускали. І лише майже через 2 тижні, 19 жовтня до роботи на місці інциденту допустили дослідників аномалій і уфологів. Вони виявили ділянку рослинності, на якій стебла були не зламані, а зігнуті невідомою силою. Обстеживши ділянку, дослідники прийшли до висновку, що мітка не могла бути залишена людьми. Вона дійсно схожа на місце посадки НЛО, який здійснював кругові рухи під час приземлення.

Місцеві жителі підтвердили здогади уфологів. Вони розповіли, що перед виявленням слідів бачили яскраве світло на світанку, що йде з цього району. Крім цього, в момент передбачуваного приземлення відключилася електрика в довколишніх будинках. Одна подружня пара розповіла, що бачила яскравий промінь світла, спрямований з неба в це місце.

Цікаво, що ця територія в Бразилії серед уфологів вважається місцем підвищеної активності НЛО - з 1998 року там було зафіксовано 79 спостережень непізнаних об'єктів.

Популярні новини зараз

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", уфологи попередили, що до Землі летить ціла армії НЛО. Ймовірно, уже в грудні величезні непізнані об'єкти наблизяться до нашої планети.