Зазвичай в кінці грудня майже в кожній великій компанії влаштовують новорічні кропоративы. Це, звичайно, дуже здорово, але часто буває так, що деякі, прокидаючись розуміють, що на роботу йти соромно. Тому ми вирішили розповісти вам кілька простих правил поведінки на новорічному корпоративі.

Як поводити себе на новорічному корпоративі

Позитивне спілкування

Частенько буває так, що колеги починають пліткувати і скаржитися на щось. Так, можливо, ви так поговорите пів години, але не більше. Якщо ж ви весь вечір будете скаржитися, то заробите собі не дуже хорошу репутацію. Говоріть про нейтральне і позитивне.

Безкоштовний алкоголь - ворог

Популярні новини зараз

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Показати ще

Не потрібно пити більше звичайного, навіть якщо алкоголь повністю безкоштовний. Якщо ви випиваєте три келихи пива, то не варто випивати за вечір більше. Як мінімум, це буде виглядати некрасиво. Та й на п'яну голову ви можете наговорити зайвого і вас потім будуть згадувати ще кілька тижнів.

Подружіться з кимось

Офісна вечірка може стати можливістю познайомитися з ким-небудь новим, з ким ви, можливо, ніколи не зіштовхнетеся в коридорах або кабінетах компанії. У неформальній обстановці, за дружніми розмовами ви можете знайти безліч спільних тем з тими, чийого імені навіть не знали.

Не танцюйте

Звичайно, якщо всі підуть танцювати, то ви не залишайтеся осторонь. Але від відвертих і дивних танців потрібно відмовитися. А так само і від занадто і відвертих сексуальних витівок під час танцю.

Не можна йти останнім

Деякі використовують вже давно перевірені стратегії для корпоративів: приїжджати строго на певний час. За умовних дві години ви встигнете і випити, й попоїсти, й поговорити з усіма, ким хотіли. Це гарантує відсутність неприємних ситуацій, так і останнім гостем на святі ви точно не залишитеся.

Дивіться: Новорічний корпоратив - Трейлер (дубльований) 720p

Тепер ви знаєте, як правильно вести себе на новорічному корпоративі, щоб не наступний день не було соромно.