До Нового року залишилось пів місяця, а це свято потрібно зустрічати повністю підготовленим. Навести порядки варто не тільки вдома, а й у всіх сферах життя. І ми вирішили розповісти вам, що потрібно зробити до того, як зустрічати Новий рік 2018.

Новий рік 2018: що обов'язково потрібно встигнути зробити

Нелюбима робота

Якщо ви кожен ранок прокидаєтеся і розумієте, що йти на роботу немає жодного бажання, і єдине, що вас змушувати встати з ліжка – це гроші, то вихід тільки один. До Нового року потрібно звільнитися з нелюбої роботи. По-перше, в новий рік ви ввійдете абсолютно вільними і відкритими до нових пропозицій. По-друге, святкові канікули точно пройдуть без дзвінків від начальника і переповненої поштової скриньки.

Погані стосунки

Популярні новини зараз

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Ніна Матвієнко не стримала радості від переїзду Тоні й Арсена Мірзояна: "Ще й випхаю"

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Тут ситуація така ж, як з роботою. Якщо у відносинах вас тримає тільки страх, звичка, або почуття жалості, то це треба припинити до Нового року. Зустріти це свято повністю вільною людиною набагато приємніше, ніж у компанії, яка вам не дуже-то і подобається.

Вибачте або попрощайтеся

Пити шампанське під бій курантів і думати про те, що вас хтось образив, або ви когось не потрібно. Постарайтеся вирішити всі проблеми до Нового року. Попросіть пробачення, або ж просто попрощайтеся з людиною. Не варто брати мішок претензій і недомовленостей в вашу нове життя.

Зважитеся на божевільний вчинок

Все, що завгодно, будь-яка дурість, яку ви хотіли зробити, будь то подорож, або татуювання. Зробіть це до Нового року, і зустрічати свято буде набагато приємніше і спокійніше, навіть якщо результат вас не задовольнить, вам буде набагато спокійніше.

Подолайте свій головний страх

Боїтеся літати на літаках? Тоді швидше купуйте квиток на найближчий рейс і боріться зі своїм страхом. Це привід пишатися собою і непогана історія для розповіді за святковим столом.

Новий Рік 2017 на Софіївській площі (Україна, Київ)

Тепер ви знаєте, що обов'язково потрібно зробити перед тим, як зустрічати Новий рік 2018. Так ваше свято пройде набагато веселіше.