Підготовка до Нового року починається приблизно з середини грудня. У цей час з'являються перші продавці ялинок, а батьки починають шукати подарунки для своїх дітей. І тут досить складний вибір, саме тому ми вирішили вам допомогти і порадити, що подарувати дитині на Новий рік 2018.

Подарунок дитині на Новий рік: найменші

Дітям, яким менше трьох років, краще купити щось з одягу. Адже, як би не хотілося, чадо не оцінить ваш подарунок, а необхідність в одязі, або навіть іграшках постійна. Але, крім цього можна знайти подарунки на Новий рік і цікавіше:
- Розвиваючі пазли
- Конструктори до 3 років
- Розвиваючі іграшки

Подарунки дітям від 3 до 7 років

Тут вибір не дуже складний. Дівчинці можна купити ляльку, яку вона дуже давно хотіла. Зазвичай за ними потрібно доглядати, зачісувати, докуповувати їм будиночки, машинки і так далі. Навіть якщо ваша дочка про це не говорила, їй точно сподобається такий подарунок на Новий рік.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

В Україні з 22 вересня можуть посилити карантин і перерахувати пенсійний вік: офіційна заява Дениса Шмигаля

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

А хлопчики в цьому віці без розуму від різних машинок, літаків, роботів і так далі. Можна знайти залізну дорогу, або навіть гоночну трасу. Деякі і в 30 будуть неймовірно щасливі такому подарунку на Новий рік. А якщо він займається якимось видом спорту, то можна знайти спорядження.

Подарунок на Новий рік дорослим

Дітям після 8 років подарунок на Новий рік роблять батьки, а не Дід Мороз. Тому, найкращим варіантом буде, просто запитати чого хоче дитина. Якщо ж ви хочете зробити сюрприз, то вам допоможуть різні Новорічні вистави в театрах. Серед інших подарунків дитині на Новий рік можна виділити:
- Енциклопедії, інші книги
- Набори для творчості
- Спортивний інвентар

Якщо потрібна саме іграшка, то хлопці будуть в захваті від машинки на пульті управління в будь-якому віці. А з дівчатами краще дивитися за інтересами.

Дивіться: Подарунки дітям: все, про що повинна знати кожна мама! Подарунки на Новий рік 2018.

Тепер ви знаєте, що подарувати дитині на Новий рік, і можливо це спростить вам підготовку до свята.