Зазвичай в кінці року люди підбивають підсумки своїх досягнень і відштовхуючись від цього ставлять цілі на майбутній рік. Так, звичайно, деякі просто загадують бажання, сподіваючись, що вони просто так здійсняться, але так не буває. Ми вирішили розповісти вам, як ставити цілі на новий рік, як їх розпланувати, щоб у вас все вийшло.

Ставте різнопланові цілі

Якщо ставити собі взаємозалежні цілі, наприклад, отримати підвищення, заробляти в кілька разів більше і відкрити свою справу, то при невиконанні однієї з них, всі інші так само залишаться лише мріями. Такими чином ви повністю розчаруєтеся і можете перестати що-небудь робити взагалі.
А от якщо ви вирішите, що ви повинні отримати підвищення, відправитися в подорож і завести собаку, то при виконанні лише однієї мети з них ви вже будете задоволені. І сконцентруєтеся на інших двох.

Одна велика справа – це багато маленьких

Звичайно, ваші завдання на Новий рік будуть непростими, тому до їх досягнення потрібно буде рухатись довго і невеликими кроками. Розпишіть собі їх, як можна докладніше. Якщо це підвищення на роботі, то: наприклад, головна мета – «Отримати підвищення на роботі», а цілями можуть бути – «До 1-ого лютого вивчити особливості всіх конкурентів», до 1-го березня «З'їздити у відрядження в партнерську компанію» і так далі.

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Ставте критерії для себе

Тут дуже важливе формулювання самого бажання. Потрібно розуміти, що "Хочу, щоб мене підвищили" – це неправильно, адже результат залежить від інших. А якщо "Треба домогтися підвищення" – це означає, щоб ви будете намагатися робити все для цього. Якщо ви вкажете, що хочете мати більшу зарплату, то ви самі не будете розуміти, на скільки вона повинна бути більше. В результаті ваші внутрішні ресурси не будуть активізуватися в потрібному обсязі. А от якщо ви вкажете: «Хочу, щоб до 1 липня 2018 року у мене була зарплата 20 000 грн.», то ви точно будете розуміти, що вам потрібно зробити.

Дивіться: Як Ставити Цілі. Алгоритм Досягнення Мети. Навіщо Потрібні Цілі в Житті?