Sony Pictures опублікували новий трейлер до очікуваного фільму VENOM, в якому нарешті показали самого Венома

Симбіот Веном ((англ. Venom Symbiot) — отрута, зло) — вигаданий персонаж, що з'являється в коміксах видавництва Marvel Comics, зазвичай пов'язаних з Людиною-павуком. Перша поява Венома відбулася в The Amazing Spider-Man #300 (Травень, 1988). Спочатку виступав як суперзлодій, а згодом набув статус антигероя. Веном — симбіот, розумна інопланетна істота з липкою, практично рідкої форми субстанцією. Подібно реальним симбіотам, для того, щоб вижити, він потребує носія, як правило людського. Єднання з симбіотом надає його власнику надлюдські можливості. Злиття симбіота з людиною породжує сутність, відому як "Веном". Про це повідомляє Вікіпедія.

Згідно з джерелами Щ. И. Т. а, він є однією з найбільших загроз людства, поряд з Магнето, Доктором Думом і Червоним Черепом.
Майбутній американський фільм 2018 року знятий режисерор Рубеном Флейшером з Томом Харді в головній ролі. Сценарій Скотта Розенберга, Джеффа Пинкнера і Келлі Марсел (англ.)рос. заснований на коміксах видавництва Marvel Comics про персонажа Едді Брока. Є першою картиною в рамках всесвіту Marvel від Sony, що доповнює кінематографічність всесвіту Marvel. Зйомки стартували в жовтні 2017 року в Атланті та Нью-Йорку.
Фільм вийде на екрани 5 жовтня 2018 року в США, в Україні — 4 жовтня.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в мережі з'явився тизер нового фільму з Томом Харді. Його персонаж Едді Брок - колишній репортер, який після контакту з інопланетним кораблем стає носієм дивного паразита. Злившись з симбиотом, Брок перетворюється на безжалісного і смертоносного монстра — Венома. Чи він стане захисником або знищить все людство?